Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Acord cadru - Furnizare carburant motorina euro 5 si benzina fara plumb 95 pe baza de card de credit si bcf-uri.
Referenznummer der Bekanntmachung: 19113639_2022_PAAPD1349211
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09134200 Dieselkraftstoff
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 899 936.00 RON
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Furnizare carburanti auto motorina (euro 5) si benzina (fara plumb) pe baza de BCF-uri
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09134200 Dieselkraftstoff
09132100 Bleifreies Benzin
Furnizare carburanti auto motorina (euro 5) si benzina (fara plumb) pe baza de carduri de caredit
Los-Nr.: 2