Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dantų implantai, protezavimo dalys, dantų implantacijos pagalbiniai instrumentai
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33132000 Dantų implantai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Pirkimo objektas - dantų implantai, protezavimo dalys ir dantų implantacijos pagalbiniai instrumentai (toliau – prekės). Prekių sąrašas, preliminarūs lyginamieji prekių kiekiai bei reikalavimai joms nustatyti techninėje specifikacijoje. Pirkimas neskaidomas į dalis. Pirkimo sutarties kainos apskaičiavimo būdas – fiksuotas įkainis su peržiūra. Įsigyjamų prekių kiekiai nustatomi nurodant maksimalią lėšų sumą, kurią planuojama skirti prekių įsigijimui. Pirkimo sutarties vykdymo metu įsigyjami prekių kiekiai, taip pat pirkimo sutarties kaina, kurią Perkančioji organizacija (toliau - PO) turės sumokėti tiekėjui, priklauso nuo faktinių užsakymų, t. y. įsigyjami prekių kiekiai negali viršyti nustatytos planuojamos skirti maksimalios lėšų sumos, o išpirkti prekių už mažesnę sumą PO gali.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 590 600.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33132000 Dantų implantai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Prekių sąrašas bei reikalavimai joms nustatyti pirkimo sąlygų 3 priede "Techninė specifikacija". Įsigyjamų prekių kiekiai nustatomi nurodant maksimalią lėšų sumą, kurią planuojama skirti nurodytų prekių įsigijimui – 590600,00Eur be PVM. Pirkimo sutarties vykdymo metu įsigyjami prekių kiekiai, taip pat pirkimo sutarties kaina, kurią perkančioji organizacija turės sumokėti tiekėjui, priklauso nuo faktinių užsakymų, t. y. įsigyjami prekių kiekiai negali viršyti nustatytos planuojamos skirti maksimalios lėšų sumos, o išpirkti prekių už mažesnę sumą perkančioji organizacija gali.