Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
L’achat de 150 génératrices de puissance nominale 20kVA et la conclusion d’un contrat ouvert pluriannuel pour l’assistance technique.
Referenznummer der Bekanntmachung: MRMP-L/P-22LP202-F02-F02_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31121000 Stromerzeugungsaggregate
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Voir documents accompagnants
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
De aankoop van 150 generatoren met een nominaal vermogen 20kVA en het afsluiten van een OOV voor de technische assistentie.
Referentienummer: MRMP-L/P-22LP202-F02-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie31121000 Generatoraggregaatsets
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zie begeleidende documenten