Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
”Servicii de elaborare proiect tehnic și detalii de execuție, servicii de asistență tehnică, furnizarea, implementarea, montajul și punerea în funcțiune a echipamentelor aferente obiectivului de investiții „Sistem e-ticketing pentru îmbunătățirea mobilității urbane în zona metropolitană Iași”
Referenznummer der Bekanntmachung: 4541580/2022/28168
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30123100 Fahrscheinentwerter
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45000000 Bauarbeiten
51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen
79930000 Dienstleistungen bezüglich Produktdesign