Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Lieferungen - 427167-2022
Polska-Poznań: Urządzenia komputerowe
2022/S 150-427167
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Wyniki postępowania
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Sprzedaż z dostawą sprzętu komputerowego dla jednostek UAM (przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części)
Numer referencyjny: ZP/705/D/22
II.1.2)Główny kod CPV
30200000 Urządzenia komputerowe
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego. Zamówienie zostało podzielone na 5 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku A do SIWZ. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia na własny koszt i ryzyko w miejscach określonych przez Zamawiającego. Warunki minimalne gwarancji i serwisu – zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr A do niniejszej SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. Wykonawca może zaoferować sprzęt o takich samych lub lepszych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych, spełniający minimalne parametry określone przez Zamawiającego w załączniku nr A do SWZ. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, tzn. nie używany przed dniem dostawy oraz nie pokazywany na konferencjach i imprezach targowych, ani używany w podobny sposób. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Dostawa sprzętu komputerowego - część 2
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Laptop - 1 szt. Przedmiot zamówienia został opisany w załączniku A do SWZ.
Dostawa sprzętu komputerowego - część 3
Część nr: 3
Jednostka centralna komputera - 1 szt. Przedmiot zamówienia został opisany w załączniku A do SWZ.
Dostawa sprzętu komputerowego - część 4
Część nr: 4
Dostawa sprzętu komputerowego - część 5
Część nr: 5