Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка и инсталация на преносими компютри и периферия“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30213100 Tragbare Computer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предвижда се доставка и инсталация (където е приложимо) на – 8 бр. преносими компютри, от които 6 бр. от Тип 1 и 2 бр. от Тип 2, 2 бр. мултифункционални устройства, 2 бр. раници за лаптоп и 2 бр. безжични мишки.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213100 Tragbare Computer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: