Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Bezgotówkowa dostawa paliw płynnych dla Komendy Miejskiej PSP w Łodzi
Referenznummer der Bekanntmachung: MK.2370.3.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09134100 Dieselöl
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna, bezgotówkowa dostawa paliw płynnych, w formie tankowania do zbiorników samochodów służbowych, sprzętu silnikowego oraz do kanistrów będących w użytkowaniu Zamawiającego, w poniższych łącznych, szacunkowych maksymalnych ilościach:1) olej napędowy - 375 000 litrów,2) benzyna bezołowiowa 95 - 45 000 litrów, w okresie 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09132100 Bleifreies Benzin
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Bezgotówkowa dostawa paliw płynnych w okresie maksymalnie 36 miesięcy w maksymalnych ilościach: olej napędowy - 375 000 litrów, benzyna bezołowiowa 95 - 45 000 litrów.