Lieferungen - 427530-2022
Polska-Grudziądz: Produkty farmaceutyczne
2022/S 150-427530
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Wyniki postępowania
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawy leków stosowanych w programach terapeutycznych oraz leków różnych na 12 miesięcy
Numer referencyjny: Z/16/PN/22
II.1.2)Główny kod CPV
33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są dostawy leków stosowanych w programach terapeutycznych oraz leków różnych na 12 miesięcy zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Dostawy leków z programów terapeutycznych
Część nr: 12
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostawy leków z programów terapeutycznych - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ (tj. formularz cenowy) w ilości 1 pozycji asortymentowej
Część nr: 19