Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΓΝΗΣΙΩΝ ΚΑΙ ΣΥΜΒΑΤΩΝ ΓΙΑ ΕΚΤΥΠΩΤΕΣ, ΦΩΤΟΤΥΠΙΚΑ, ΠΟΛΥΧ/ΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΟΥ e-ΕΦΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2022(Φ 5/2022, ΑΡ. ΣΥΣΤ. ΕΣΗΔΗΣ 156099)
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων, για την προμήθεια γνησίων και συμβατών αναλωσίμων (μελανοταινιών, μελανιών, γραφιτών και τυμπάνων) για εκτυπωτές, φωτοτυπικά, πολυμηχανήματα, μηχανές γραφείου, ρολόγια παρουσίας, για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών του e-ΕΦΚΑ, αρμοδιότητας της ΠΥΣΥ Αττικής, για το έτος 2022, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής (για το κάθε είδος-τμήμα)ΦΓ 5/2022, με αρ. συστ. ΕΣΗΔΗΣ 156099.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Τόνερ για εκτυπωτές CANON LASERLBL 1120, μαύρο, σελ. 2.500
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές ANON LASERLBL 1120, μαύρο, σελ. 2.500, ποσότητα 10 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή LEXMARK E460 dn μαύρο σελ. 15.000
Los-Nr.: 27
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή LEXMARK E460 dn μαύρο σελ. 15.000, ποσότητα 80 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή LEXMARK x464 μαύρο σελ. 6.000
Los-Nr.: 49
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή LEXMARK x464 μαύρο σελ. 6.000, ποσότητα 4 τμχ.
DRUM για εκτυπωτή LEXMARK E 350 dn μαύρο σελ. 30.000
Los-Nr.: 63
Προμήθεια γνησίου DRUM για εκτυπωτή LEXMARK E 350 dn μαύρο σελ. 30.000 ποσότητα 5 τμχ
DRUM για εκτυπωτή LEXMARK E 332 μαύρο σελ. 30.000
Los-Nr.: 64
Προμήθεια γνησίου DRUM για εκτυπωτή LEXMARK E 332 μαύρο σελ. 30.000 ποσότητα 5 τμχ
DRUM για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα KONICA MINOLTA Bizhub 20 Μαύρο σελ. 25.000
Los-Nr.: 90
30125120 Toner für Fotokopierer
Προμήθεια DRUM για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα KONICA MINOLTA Bizhub 20 Μαύρο σελ. 25.000 ποσότητα 2 τμχ