Obvestilo o oddaji naročila
Rezultati postopka javnega naročila
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Nakup pipetnega robota za pripravo in čiščenje knjižnic NGS
Referenčna številka dokumenta: 091-17-1/22
II.1.2)Glavna koda CPV33100000 Medicinska oprema
II.1.4)Kratek opis:
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV33100000 Medicinska oprema
II.2.4)Opis javnega naročila: