Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка и монтаж на оборудване за сградата на Етнографски музей, етнокухня, арт кафе, реставрационни ателиета в двора на Музея и кафене и ателие на ул. "Алеко Константинов"
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39200000 Ausstattung und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Настоящата обществена поръчка има за предмет: Доставка и монтаж на техника, офис и технологично оборудване и обзавеждане за сградата на Етнографски музей, етнокухня, арт кафе, реставрационни ателиета в двора на Музея и кафене и ателиета на ул. "Алеко Константинов" и е разделена на обособени позиции както следва:
Обособена позиция 1. Доставка и монтаж на технологично оборудване и обзавеждане за сградата на Етнографски музей, етнокухня, арт кафе, реставрационни ателиета в двора на Музея и кафене и ателиета на ул. "Алеко Константинов"; и
Обособена позиция 2. Доставка и монтаж на техника и офис обзавеждане за сградата на Етнографски музей Бургас