Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 17/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33600000 Arzneimittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup leków dla potrzeb Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem.
Wykonawca przystępujący do przetargu winien przystąpić do całości zamówienia lub do danego pakietu zachowując numer ustalony przez Zamawiającego.
Oferty cząstkowe do wybranych pozycji będą odrzucone.
1. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych (do pakietu).
2. Opis przedmiotu zamówienia, wielkość i zakres:
Przedmiot zamówienia składa się z 90 pakietów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 – Formularz cenowy, który jest integralną częścią SWZ.