Lieferungen - 428166-2022
Polen-Warschau: Leitungen
2022/S 150-428166
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w wyniku zawartych umów ramowych na dostawy fabrycznie nowych izolowanych rur stalowych na potrzeby Gazociągu Skoczów Komorowice Oświęcim Tworzeń (postępowanie wykonawcze nr 15)
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/2022/01/0004/PI
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
44163100 Leitungen
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Część 2 (stanowiąca nawiązanie do zakresu Części nr 4 wskazanej w Umowie Ramowej) – dostawa fabrycznie nowych, izolowanych zewnętrznie rur osłonowych wykonanych według normy PN-EN 10219-1 / PN-EN 10219-2 „Kształtowniki zamknięte ze szwem wykonane na zimno ze stali konstrukcyjnych niestopowych i drobnoziarnistych”, w następujących ilościach:
a) 1151 m rur o długości 16 m (+/-0,5m) DN 1000Ø 1016x20,0 S355J2H 3LPE klasa B3
b) 946 m rur o długości 16 m (+/-0,5m) DN 900Ø914x16,0 S355J2H 3LPE klasa B3