II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
IT srities specialistų komandų paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72243000 Programavimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
DPS skirstomas į šias 4 (keturias) kategorijas:
1. I kategorija – „6 specialistų komandos paslaugos“, susidedanti iš Java programuotojo, Išorinio programinio kodo (front-end) programuotojo, Duomenų bazių programuotojo, Informacinių sistemų analitiko, Informacinių sistemų architekto, Scrum meistro (Scrum master).
2. II kategorija – „5 specialistų komandos paslaugos“, susidedanti iš Java programuotojo, Išorinio programinio kodo (front-end) programuotojo, Duomenų bazių programuotojo, Informacinių sistemų analitiko, Scrum meistro (Scrum master).
3. III kategorija – „4 specialistų komandos paslaugos“, susidedanti iš Java programuotojo, Išorinio programinio kodo (front-end) programuotojo, Informacinių sistemų analitiko, Scrum meistro (Scrum master).
4. IV kategorija– „3 specialistų komandos paslaugos“, susidedanti iš Java programuotojo, Išorinio programinio kodo (front-end) programuotojo, Informacinių sistemų analitiko
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 12 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
6 specialistų komandos paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 1 (I kategorija)
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72243000 Programavimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
I kategorija – „6 specialistų komandos paslaugos“, susidedanti iš Java programuotojo, Išorinio programinio kodo (front-end) programuotojo, Duomenų bazių programuotojo, Informacinių sistemų analitiko, Informacinių sistemų architekto, Scrum meistro (Scrum master).
5 specialistų komandos paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 2 (II kategorija)
II kategorija – „5 specialistų komandos paslaugos“, susidedanti iš Java programuotojo, Išorinio programinio kodo (front-end) programuotojo, Duomenų bazių programuotojo, Informacinių sistemų analitiko, Scrum meistro (Scrum master).
4 specialistų komandos paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 3 (III kategorija)
III kategorija – „4 specialistų komandos paslaugos“, susidedanti iš Java programuotojo, Išorinio programinio kodo (front-end) programuotojo, Informacinių sistemų analitiko, Scrum meistro (Scrum master).
3 specialistų komandos paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 4 (IV kategorija)
IV kategorija– „3 specialistų komandos paslaugos“, susidedanti iš Java programuotojo, Išorinio programinio kodo (front-end) programuotojo, Informacinių sistemų analitiko.