Dienstleistungen - 430714-2022
Griechenland-Athina-Agia Paraskeyi: Post-Schalterdienste
2022/S 150-430714
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗΣ ΒΟΡΕΙΑΣ ΚΑΙ ΝΟΤΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ, ΠΕΙΡΑΙΑ, ΝΗΣΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΙΠΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Referenznummer der Bekanntmachung: 1619/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
64114000 Post-Schalterdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η παροχή υποστηρικτικών υπηρεσιών εσωτερικής εκμετάλλευσης Βόρειας και Νότιας Αθήνας, Πειραιά, Νήσων και υπόλοιπης Ελλάδος σύμφωνα με τα πρότυπα του ταχυδρομικού έργου στην ΕΛΤΑ Courier, με σκοπό την ταχύτητα, την ασφάλεια και την ποιότητα των στους παροχή υπηρεσιών.
Το ανωτέρο έργο περιλαμβάνει τη διαλογή αντικειμένων, ήτοι παραλαβή, ταξινόμηση κάθε αντικειμένου των πελατών του αναθέτοντος φορέα, υπαρχόντων και νέων, διαχείριση επιστρεφόμενων αντικειμένων, χρέωση/αποχρέωση αντικειμένων με σύγχρονες μεθόδους.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 798 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
79342320 Kundenbetreuung
79500000 Bürohilfsarbeiten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Το ανωτέρο έργο περιλαμβάνει τη διαλογή αντικειμένων, ήτοι παραλαβή, ταξινόμηση κάθε αντικειμένου των πελατών του αναθέτοντος φορέα, υπαρχόντων και νέων, διαχείριση επιστρεφόμενων αντικειμένων, χρέωση/αποχρέωση αντικειμένων με σύγχρονες μεθόδους. Πιο αναλυτικά οι παρεχόμενες υπηρεσίες περιλαμβάνουν:
• Καθημερινή παραλαβή και ταξινόμηση από και στους πελάτες του αναθέτοντος φορέα των αντικειμένων ταχυμεταφοράς, δεμάτων και άλλων αντικειμένων αλληλογραφίας.
• Τακτοποίηση δεμάτων και εγγράφων στους ειδικά διαμορφωμένους χώρους των κατά τόπους ΚΤΕΠ ύστερα από τη διαδικασία χρέωσης/αποχρέωσης αυτών.
• Επίδοση των αντικειμένων ταχυμεταφορών στους αναγραφόμενους επί των συνοδευτικών δελτίων ταχυμεταφοράς παραλήπτες στην Ελλάδα.