Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Świadczenie usług wymiany gazomierzy miechowych na terenie działalności PSG sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Poznaniu
Numer referencyjny: 2022/W300/WP-003442
II.1.2)Główny kod CPV50411200 Usługi w zakresie napraw i konserwacji gazomierzy
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie usług wymiany gazomierzy miechowych u odbiorców gazu ziemnego na terenie działalności Polskiej Spółki Gazownictwa sp. z o.o. Oddziału Zakładu Gazowniczego w Poznaniu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji został określony w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz we wzorze umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zadanie nr 1: wymiana 15 500 szt. gazomierzy na obszarze działania Gazowni Poznań Północ
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV50411200 Usługi w zakresie napraw i konserwacji gazomierzy
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa wymiany gazomierzy u odbiorców gazu ziemnego w wybranych i wskazanych przez Zamawiającego punktach, zlokalizowanych na terenie PSG Sp. z o.o., Oddział Zakład Gazowniczy w Poznaniu.
Przedmiot zamówienia obejmuje wymianę 15 500 szt. gazomierzy na obszarze działania Gazowni Poznań Północ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji zawarty został w Szczegółowym Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Zadanie nr 2: wymiana 9 000 szt. gazomierzy na obszarze działania Gazowni Poznań Wschód
Część nr: 2
Przedmiot zamówienia obejmuje wymianę 9 000 szt. gazomierzy na obszarze działania Gazowni Poznań Wschód.
Zadanie nr 3: wymiana 8 600 szt. gazomierzy na obszarze Gazowni Poznań Południe
Część nr: 3
Przedmiot zamówienia obejmuje wymianę 8 600 szt. gazomierzy na obszarze Gazowni Poznań Południe.
Zadanie nr 4: wymiana 4 950 szt. gazomierzy na obszarze działania Gazowni w Nowym Tomyślu, Gazowni w Lesznie, Gazowni w Śremie oraz Gazowni w Środzie Wielkopolskiej
Część nr: 4
Przedmiot zamówienia obejmuje wymianę 4 950 szt. gazomierzy na obszarze działania Gazowni w Nowym Tomyślu, Gazowni w Lesznie, Gazowni w Śremie oraz Gazowni w Środzie Wielkopolskiej.
Zadanie nr 5: wymiana 5 240 szt. gazomierzy na obszarze działania Gazowni w Kaliszu, Gazowni w Ostrowie Wielkopolskim, Gazowni w Gostyniu
Część nr: 5
Przedmiot zamówienia obejmuje wymianę 5 240 szt. gazomierzy na obszarze działania Gazowni w Kaliszu, Gazowni w Ostrowie Wielkopolskim, Gazowni w Gostyniu.
Zadanie nr 6: wymiana 4 800 szt. gazomierzy na obszarze działania Gazowni w Gnieźnie i Gazowni w Pile.
Część nr: 6
Przedmiot zamówienia obejmuje wymianę 4 800 szt. gazomierzy na obszarze działania Gazowni w Gnieźnie i Gazowni w Pile.