Γνωστοποίηση συναφθείσας σύμβασης – υπηρεσίες κοινής ωφέλειας
Αποτελέσματα της διαδικασίας σύναψης σύμβασης
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/25/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Παροχή υπηρεσιών Προληπτικού Ελέγχου Παροχετευτικών Αγωγών Φυσικού Αερίου
Αριθμός αναφοράς: S0001147
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV71356100 Υπηρεσίες τεχνικού ελέγχου
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης: