Services - 430810-2022
Pologne-Świerklaniec: Services de transport routier
2022/S 150-430810
Avis d'attribution de marché – secteurs spéciaux
Résultats de la procédure de marché
Services
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
świadczenie, usług kierowania autobusami komunikacji miejskiej należącymi do PKM Sp. z o.o. w Świerklańcu - linie 288, 80 i M107
Numéro de référence: 15/ZPS/PKMS/07/2022
II.1.2)Code CPV principal
60100000 Services de transport routier
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kierowania autobusami komunikacji miejskiej należącymi do PKM Sp. z o.o. w Świerklańcu na ustalonych liniach komunikacyjnych nr 288, 80 i M107, na obszarze działalności Zamawiającego.
Zamówienie podzielone jest na trzy części.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Świadczenie usług kierowania autobusami miejskimi należącymi do PKM Sp. z o.o. w Świerklańcu na linii nr 288/1
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
Świadczenie usług kierowania autobusami miejskimi należącymi do PKM Sp. z o.o. w Świerklańcu na linii nr 288/1.
Ilość przewidzianych roboczogodzin: 4.695
Ilość przewidzianych wozokilometrów: 92.912
Typ taboru: BN
Do realizacji zamówienia. Wykonawca powinien skierować co najmniej 2 kierowców posiadających określone przepisami prawa kwalifikacje do przewozu osób autobusami komunikacji miejskiej.
Kierowcy ci nie mogą być zatrudnieni na stanowisku kierowcy u Zamawiającego.
Świadczenie usług kierowania autobusami miejskimi należącymi do PKM Sp. z o.o. w Świerklańcu na linii nr 80/2
Lot nº: 2
Świadczenie usług kierowania autobusami miejskimi należącymi do PKM Sp. z o.o. w Świerklańcu na linii nr 80/2.
Ilość przewidzianych roboczogodzin: 6.886
Ilość przewidzianych wozokilometrów: 129.721
Świadczenie usług kierowania autobusami miejskimi należącymi do PKM Sp. z o.o. w Świerklańcu na linii nr M107/2
Lot nº: 3
Świadczenie usług kierowania autobusami miejskimi należącymi do PKM Sp. z o.o. w Świerklańcu na linii nr M107/2.
Ilość przewidzianych roboczogodzin: 6.891
Ilość przewidzianych wozokilometrów: 145.424