Aankondiging van een gegunde opdracht – speciale sectoren
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Opdracht voor de hernieuwing van een Microsoft Enterprise Agreement
Referentienummer: C-21-094
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72260000 Diensten in verband met software
II.1.4)Korte beschrijving: II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: