Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 436872-2018
Ungarn-Budapest: Reparatur- und Wartungsdienste
2018/S 193-436872
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Fűtési berendezések karbantartása, javítása
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000741242018
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
Der öffentliche Auftraggeber behält sich das Recht vor, Aufträge unter Zusammenfassung der folgenden Lose oder Losgruppen zu vergeben:
Nem
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
1. Közép-Magyarországi ingatlanok
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45331110 Installation von Kesseln
45333000 Installation von Gasanlagen
50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Az Ajánlatkérő a nyertes Ajánlattevőtől az alábbiakban ismertetésre kerülő műszaki elvárások mentén várja el a megjelölt ingatlanokban üzemelő fűtési és meleg víz előállító berendezések és rendszerek karbantartását, gyorsszolgálati hibaelhárítását és eseti feladatok elvégzését.
1. Karbantartási szolgáltatás keretében végzendő feladatok
a) Tervszerű megelőző karbantartás (Fűtési rendszerek és használati meleg víz előállító rendszerek; gázérzékelők; légszennyezés mértéke éves bejelentés)
Tervszerű megelőző karbantartási feladatok alatt értendő nyertes Ajánlattevő azon tevékenysége, amely a meghatározott ingatlanokban található különböző rendszerek, gépek, berendezések folyamatos, biztonságos, zavartalan üzemeltetését szolgálja, azok élettartamát meghosszabbítja, állagmegóvását biztosítja. A feladat elvégzendő évente 2 alkalommal, a tavaszi leállást követően és az őszi beüzemelés előtt, illetve a gyártó által előírt ezen felüli karbantartás. A gázérzékelők karbantartását évente 4 alkalommal szükséges elvégezni, ezen felül évente 1 alkalommal légszennyezési jegyzőkönyvet szükséges készíteni.
b) Gyorsszolgálati hibaelhárítás
Gyorsszolgálati hibaelhárítás az élet és/vagy vagyonbiztonságot veszélyeztető váratlan, azonnali beavatkozást igénylő meghibásodások eseti kezelése.
2. Eseti feladatok elvégzése
Az eseti feladatok – a felmerülő igényeknek megfelelően – a NAV könyveiben nyilvántartott vagy bérelt épületekhez kapcsolódó, a dokumentáció tárgyát képező berendezéseken, gépeken és rendszereken végzett (felújításnak, vagy beruházásnak nem minősülő) minden olyan a tervszerű megelőző karbantartás és a gyorsszolgálati hibajavítás hatálya alá nem tartozó, tervezett, illetve előre nem látott – szükség szerinti – munkák összessége, amelyek megrendelése szükséges és célszerű annak biztosítására, hogy az épület minden műszaki berendezése a létesítmény folyamatos, zavartalan, biztonságos, rendeltetésszerű, kifogástalan működését szolgálja.
A közbeszerzési dokumentumokban részletesen leírt feladatokat az alábbi mennyiségben szükséges elvégezni:
— ingatlanok száma: 56 db
— berendezések száma: 215 db (ebből gázérzékelő 77 db, 100 kW feletti teljesítménnyel rendelkező kazán 82 db)
— hőtermelő berendezések összteljesítménye (távfűtés nélkül): 18 043 kW
Keretösszeg: 114 255 000 Ft + áfa/3 év.
Részletes leírás a közbeszerzési dokumentumokban.
2. Kelet-Magyarországi ingatlanok
Los-Nr.: 2
— ingatlanok száma: 102 db
— berendezések száma: 344 db (ebből gázérzékelő 96 db, 100 kW feletti teljesítménnyel rendelkező kazán 32 db)
— hőtermelő berendezések összteljesítménye (távfűtés nélkül): 14 467 kW
Keretösszeg: 120 105 000 Ft + áfa/3 év.
3. Nyugat-Magyarországi ingatlanok
Los-Nr.: 3
— ingatlanok száma: 105 db
— berendezések száma: 160 db (ebből gázérzékelő 10 db, 100 kW feletti teljesítménnyel rendelkező kazán 17 db)
— hőtermelő berendezések összteljesítménye (távfűtés nélkül): 4 296 kW
Keretösszeg: 58 815 000 Ft + áfa/3 év.
Szolgáltatások - 436872-2018
Magyarország-Budapest: Javítási és karbantartási szolgáltatások
Ajánlati/részvételi felhívás
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Hivatkozási szám: EKR000741242018
II.1.2)Fő CPV-kód
50000000 Javítási és karbantartási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
Az ajánlatkérő fenntartja a jogot arra, hogy a következő részek vagy részcsoportok kombinációjával ítéljen oda szerződéseket:
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45331110 Kazánszerelés
45333000 Gázkészülék szerelése
50800000 Különféle javítási és karbantartási szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Rész száma: 2
Rész száma: 3