Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 441026-2022
Ungarn-Balatonkenese: Schwimmende Vorrichtungen
2022/S 155-441026
Bekanntmachung vergebener Aufträge
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„TO’P’ART - Szabadtéri kulturális közösségi tér ki
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000529592022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34515000 Schwimmende Vorrichtungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
OC-INF/1/2021/5275 kódszámú, „TO’P’ART - Szabadtéri kulturális közösségi tér kialakítása Balatonkenesén” elnevezésű projekt keretében” - víziszínpad, lebegősétány beszerzése (ideiglenes víziállás)
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
OC-INF/1/2021/5275 kódszámú, „TO’P’ART - Szabadtéri kulturális közösségi tér kialakítása Balatonkenesén” elnevezésű projekt keretében” - 1 db víziszínpad, lebegősétány beszerzése (ideiglenes víziállás)
Hosszúság: minimális elvárás: 14,0 m maximális elvárás: 15,0 m
Szélesség: minimális elvárás: 12,0 m maximális elvárás: 13,0 m
Magasság: minimális elvárás: 1,1 m maximális elvárás: 1,3 m
A fentiek szerint a minimális alapterület: 14,0 m x 12,0 m = 168,0 m2 (ideiglenes víziállás)
A beszerzés magában foglalja a beüzemelést, továbbá a jótállási időszakban a kötelező téliesítést (szétszerelés/elvontatás továbbá tárolás, majd összeszerelés/visszavontatás, beüzemelés).
Állagmegóvás céljából kötelező éves szerviz biztosítása, erre a telepített helyszín nem alkalmas, (és telephelyet sem tud Ajánlatkérő biztosítani), ezért legkésőbb október 15-31. közötti időtartam alatt el kell szállítani és április 01-15 közötti időtartamban vissza kell szállítani. Ennek biztosítéka a jólteljesítési biztosíték.
Alkalmas legyen szabadtéri színpadként funkcionálni, azaz biztonságosan elhelyezhető legyen rajta egy legalább 10m x 8m belső méretű előadótér és a rendezvényéhez tartozó technikai felszerelések;
Rendezvénynapokon kívül "lebegő sétányként", akadálymentes megközelíthető közösségi térként kell funkcionálnia;
Nagyobb szabású színpadi előadások megrendezésére is alkalmassá kell, hogy tehető legyen, tehát bővíthetőnek kell lennie.
A létesítmény mindenkori vízszinthez képesti magassága szabályozható kell legyen, hogy a partról állandóan a legoptimálisabb nézői élmény legyen nyújtható, de a panoráma élményt még magas vízszint esetén se befolyásolja negatívan;
További és részletes mennyiségi adatokat a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki iratok tartalmaznak.
A közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás
meghatározásának módjáról szóló 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel az ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy ahol a műszaki irat, ezen belül különösen a műszaki leírás, és az árazatlan költségvetési kiírás meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra hivatkozik, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy hivatkozik védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra, az ilyen hivatkozás csak a szerződés tárgyának a Kr. 46. § (2) bekezdés szerinti, kellően pontos és érthető leírása érdekében történt. Az ilyen megnevezések mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, azaz az ilyen tételek esetén az azzal egyenértékű tételt is elfogadja az ajánlatkérő azzal, hogy az egyenértékűséget az ajánlattevőnek bizonyítania kell.