Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa elektrycznego autobusu szkolnego wraz z ładowarką
Referenznummer der Bekanntmachung: BID.ZP.03.2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34144910 Elektrobusse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego autobusu elektrycznego.
1) Wymiary autobusu:
a) długość od 11,7 m do 12,50 m,
b) maksymalna wysokość całkowita do 3,50 m,
c) dopuszczalna szerokość całkowita do 2,55 m.
2) Liczba miejsc do przewozu pasażerów:
a) liczba miejsc: minimum 41 miejsc siedzących dla pasażerów (dopuszcza się zaoferowanie
pełnowymiarowych nieskładanych – łatwo demontowanych foteli w miejscu zatoki dla wózka
inwalidzkiego), siedzenia wyposażone w pasy bezpieczeństwa, wszystkie fotele przodem do
kierunku jazdy,
b) min. 10 miejsc stojących; liczba miejsc stojących nie może przekraczać 25% liczby siedzeń,
3) Napęd elektryczny.
Dostawy - 441989-2021
Polska-Działoszyce: Autobusy elektryczne
2021/S 169-441989
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Dostawy
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2021/S 143-379548)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: BID.ZP.03.2021
II.1.2)Główny kod CPV
34144910 Autobusy elektryczne
II.1.4)Krótki opis: