II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rõuge valla lumetõrjetööde teostamine 2022/2023 ja 2023/2024
Referenznummer der Bekanntmachung: 253107
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90620000 Schneeräumung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Hanke eesmärgiks on leida lumetõrjetööde teostajad Rõuge valla 28 piirkonnas kaheks järgmiseks talveperioodiks.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Osa 1- Piirkond 1 Misso alevik
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90620000 Schneeräumung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Lumetõrjetööde teostamine
Osa 2- Piirkond 2 Hino piirkond
Los-Nr.: 2
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Preis
Osa 3- Piirkond 3 Tsiistre piirkond
Los-Nr.: 3
Osa 4- Piirkond 4 Jaanimäe piirkond
Los-Nr.: 4
Osa 5- Piirkond 5 Uue- Saaluse, Mallika piirkond
Los-Nr.: 5
Osa 6- Piirkond 6 Mäe- Suhka, Holdi, Pressi piirkond
Los-Nr.: 6
Osa 7- Piirkond 7 Haanja, Plaani piirkond
Los-Nr.: 7
Osa 8- Piirkond 8 Piipse, Tuuka, Hulaku piirkond
Los-Nr.: 8
Osa 9- Piirkond 9 Käänu, Murati, Kuklase, Sarise piirkond
Los-Nr.: 9
Osa 10- Piirkond 10 Raagi, Palli, Mustahamba piirkond
Los-Nr.: 10
Osa 11- Piirkond 11 Ruusmäe, Luutsniku, Pillardi, Kilomani piirkond
Los-Nr.: 11
Osa 12- Piirkond 12 Augli, Paaburissa, Sika, Rebäse, Kokõmäe, Hallimäe, Kurgjärve, Lutika, Toodsi, Kokõ, Muna, Kuuda, Püssa, Rasva, Utessuu, Tallima, Tsutsu, Liivakupalu piirkond
Los-Nr.: 12
Osa 13- Piirkond 13 Kiidi, Soekõrdsi, Tilgu, Kahrila-Mustahamba, Nursi, Hansi, Kaku, Pugõstu piirkond
Los-Nr.: 13
Osa 14- Piirkond 14 Nursi, Lükkä, Nilbõ, Lauri, Ahitsa, Järvepalu piirkond
Los-Nr.: 14
Osa 15- Piirkond 15 Sikalaanõ, Sänna, Kurvitsa, Paeboja, Haabsilla, Kaugu, Riitsilla, Villiksaarõ, Viru piirkond
Los-Nr.: 15
Osa 16- Piirkond 16 Sadramõtsa, Saki, Kuklasõ, Ristemäe, Roobi, Listaku, Kellämäe, Mikita, Pärlijõe, Vanamõisa piirkond
Los-Nr.: 16
Osa 17- Piirkond 17 Saarlasõ, Tüütsi, Heibri, Märdi, Soomõoru, Viitina, Soemõisa, Kavõldi piirkond
Los-Nr.: 17
Osa 18- Piirkond 18 Viitina, Mõõlu, Muduri, Järvekülä, Ortumäe, Haki, Savioru, Karba, Pulli piirkond
Los-Nr.: 18
Osa 19- Piirkond 19 ½ Rõuge alevik, Jaanipeebu, Suurõ-Ruuga, Tiidu, Nogu, Taudsa, Sandisuu, Möldri, Võru mnt piirkond
Los-Nr.: 19
Osa 20- Piirkond 20 Vana-Roosa, Punsa ja Raudsepa piirkond
Los-Nr.: 20
Osa 21- Piirkond 21 Soolätte, Krabi ja Paganamaa piirkond
Los-Nr.: 21
Osa 22- Piirkond 22 Liguri, Harjuküla, Tagakolga, Mutemetsa, Hintsiko, Laurimäe, Lüütsepa piirkond
Los-Nr.: 22
Osa 23- Piirkond 23 Matsi, Kangsti, Kõrgepalu, Metstaga, Pähni piirkond
Los-Nr.: 23
Osa 24- Piirkond 24 Saru, Sakurgi, Koemetsa, Singa, Hürova, Kallaste piirkond
Los-Nr.: 24
Osa 25- Piirkond 25 Mõniste, Hüti, Tundu, Parmupalu, Vastse-Roosa piirkond
Los-Nr.: 25
Osa 26- Piirkond 26 Karisöödi, Kuutsi, Peebu, Tiitsa, Tursa, Villike piirkond
Los-Nr.: 26
Osa 27- Piirkond 27 Varstu alevik ja Pilpaküla piirkond
Los-Nr.: 27
Lumetõrjetööde teostamine.
Osa 28- Piirkond 28 Varstu kergliiklustee
Los-Nr.: 28
Lumetõrjetööde teostamine. Kuna lükatakse kergliiklusteel, ei tohi lükkamisseade ületada 3 tonni raskuse piiri. Pilpaküla tõusule peab sõltuvalt ilmastikuoludest teostama ka libedustõrjet.