Auftragsbekanntmachung – Versorgungssektoren
Richtlinie 2004/17/EG
II.1)Beschreibung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags durch den Auftraggeber:
Nákup 12 metrových nízkopodlažních (bezbariérových) trolejbusů s alternativním bezemisním zdrojem energie pohonu (trakční baterie) v letech 2016 až 2023.
II.1.2)Art des Auftrags und Ort der Ausführung, Lieferung bzw. DienstleistungLieferauftrag
Kauf
Hauptort der Ausführung, Lieferung oder Dienstleistungserbringung: Plzeň.
NUTS-Code CZ032 Plzeňský kraj
II.1.4)Angaben zur Rahmenvereinbarung
II.1.5)Kurze Beschreibung des Auftrags oder Beschaffungsvorhabens:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka nových nízkopodlažních bezbariérových trolejbusů v délce 12 m s alternativním bezemisním zdrojem energie pohonem spočívajícím v trakčních bateriích, vybavených systémem pro informování cestujících splňující ke dni podání nabídky.
Zadavateli veškeré podmínky pro provoz, včetně provozu v městské hromadné dopravě osob stanovené obecně závaznými právními předpisy platnými na území České republiky a současně způsobilé bez jakýchkoliv technických či jiných úprav k provozu v síti Zadavatele.
Zadavatel plánuje koupi až 33 kusů trolejbusů.
Rozložení dodávek:
a) rok 2016 – 7 kusů trolejbusů;
b) rok 2017 – až 9 kusů trolejbusů (orientační maximální počet);
c) rok 2018 – až 2 kusy trolejbusů (orientační maximální počet);
d) rok 2019 – až 2 kusy trolejbusů (orientační maximální počet);
e) období 2020 až 2023 – až 13 kusů trolejbusů za celé období (orientační maximální počet).
II.1.6)Gemeinsames Vokabular für öffentliche Aufträge (CPV)34622300 Oberleitungsbusse
II.2)Menge oder Umfang des Auftrags
II.2.1)Gesamtmenge bzw. -umfang:Geschätzter Wert ohne MwSt: 363 000 000 CZK
II.2.2)Angaben zu OptionenOptionen: nein