Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Skirtinių linijų paslaugų viešasis pirkimas, taikant dinaminę pirkimo sistemą
Nuorodos numeris: 2019.TP-16
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas64210000 Telefono ryšio ir duomenų perdavimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija numato įsigyti skirtinių linijų paslaugas, skirtas užtikrinti duomenų perdavimą tarp centrinio prieigos taško, esančio perkančiojoje organizacijoje, ir konkretaus pirkimo dokumentuose nurodyto nutolusio prieigos taško, esančio Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje, konsulinėje įstaigoje ar specialiojoje misijoje.
Konkretūs pirkimai bus vykdomi dėl kiekvienos skirtinės linijos atskirai.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 2 512 396.69 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)64210000 Telefono ryšio ir duomenų perdavimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: