Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa klejów organiczno-mineralnych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-9
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200107
II.1.2)CPV-Code Hauptteil24910000 Klebstoffe
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa kleju organiczno-mineralnego do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-9
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24910000 Klebstoffe
Dostawa kleju organiczno-mineralnego o podwyższonej adhezji do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-9
Los-Nr.: 2
Dostawa kleju organiczno-mineralnego toksotropowego do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-9
Los-Nr.: 3
Los-Nr.: 4