II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Liikkeenjohdon konsultointi
II.1.2)Code CPV principal79400000 Conseil en affaires et en gestion et services connexes
II.1.4)Description succincte:
Dynaamisen hankintajärjestelmän (DPS) kohteena on liikkeenjohdon konsultointi.
Hankinta on jaettu kolmeen osa-alueeseen
Ylimmän johdon strateginen konsultointi
• Strategian rakentaminen
• Strategian jalkautus
• Strategisten asioiden sparraus
Palvelukeskuksen toiminnallinen konsultointi
• Palvelukeskuksen prosessien konsultointi
• Palvelukeskuskonseptin konsultointi
Liiketoimintajohdon- ja prosessikonsultointi
• Liiketoimintaprosessien konsultointi
• Liiketoimintajohdon konsultointi
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)79400000 Conseil en affaires et en gestion et services connexes
II.2.4)Description des prestations:
Lot nº: 2
Lot nº: 3