2. Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet az EKR-Kr 6. §-ának (1), és (7)-(10), valamint a 10. §-ának (1)-(3) bekezdéseiben továbbá a 16. § - 18.§ -aiban foglaltakra.
5. A Kbt. 104.§ (4) bekezdésében foglaltak alapján Beszerző a 168/2004. (V.25.) Korm. rendelet 1. §, valamint a 3. § c) pontja szerint azonosítja a keretmegállapodásban részes ajánlattevőkkel szerződéskötésre jogosult ajánlatkérők körét.