II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Kliniki Chirurgii Serca- ponowienie
Referenznummer der Bekanntmachung: DZP.242.305.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Kliniki Chirurgii Serca- ponowienie; DZP.242.305.2022; 9 zadań ( pakietów) szczegółowo opisanych w Załaczniku nr 2A do SWZ
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33100000 Medizinische Geräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Pakiet nr 23B 1 zadanie; szczególowo opisane w Załączniku nr 2A do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Pakiet nr 28A -1 zadanie; szczególowo opisane w Załączniku nr 2A do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet nr 42 pozycja nr 1
Los-Nr.: 3
Pakiet nr 42 pozycja nr 1 -1 zadanie; szczególowo opisane w Załączniku nr 2A do SWZ
Pakiet nr 42 pozycja nr 2
Los-Nr.: 4
Pakiet nr 42 pozycja nr 2 -1 zadanie; szczególowo opisane w Załączniku nr 2A do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Pakiet nr 59A -1 zadanie; szczególowo opisane w Załączniku nr 2A do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Pakiet nr 62A -1 zadanie; szczególowo opisane w Załączniku nr 2A do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Pakiet nr 63A -1 zadanie; szczególowo opisane w Załączniku nr 2A do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Pakiet nr 64A -1 zadanie; szczególowo opisane w Załączniku nr 2A do SWZ