Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
18986 Vagonų gamybai ir remontui reikalingų dalių/medžiagų dinaminė pirkimo sistema
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34631000 Lokomotyvų ir riedmenų dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
DPS objekto pritaikymo sritis: Atsarginės traukos riedmenų dalys, mazgai, ruošiniai, medžiagos, metalo gaminiai ir tvirtinimo detalės reikalingos užtikrinti savalaikiams planiniams remontams bei skubų neplaninių remontų atlikimą.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 50 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44172000 Lakštai (statybiniai)
44530000 Tvirtinimo detalės
II.2.4)Pirkimo aprašymas: