Lieferungen - 469434-2021
Rumänien-Tulcea: Reinigungsmittel
2021/S 181-469434
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Achizitie "PRODUSE DE CURATENIE"
Referenznummer der Bekanntmachung: 4026712_2020_PAAPD1148234
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
39830000 Reinigungsmittel
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dispenser pentru servetele pliate tip ZZ din hartie
Los-Nr.: 14
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
Detergent/dezinfectant de toalete/ alte suprafete
Los-Nr.: 13
Hartie pentru copt
Los-Nr.: 23
Manusi de unica folosinta transparente
Los-Nr.: 27
Detergent automat pentru pardoseli
Los-Nr.: 9
Galeata plastic
Los-Nr.: 21
Faras metalic
Los-Nr.: 17
Galeata cu storcator
Los-Nr.: 20
Saci menajeri negri 120 l
Los-Nr.: 45
Sampon antiparazitar
Los-Nr.: 50
Pungi alimentare 2 kg
Los-Nr.: 40
39222100 Einweg-Gastronomiebedarf
Pungi tip maieu biodegradabile 5 kg
Los-Nr.: 41
solutie pentru curatat inox
Los-Nr.: 59
Bureti vase mari
Los-Nr.: 4
Praf de curatat
Los-Nr.: 39
Lavete umede
Los-Nr.: 24
Crema de curatat vase
Los-Nr.: 7
Sapun lichid
Los-Nr.: 51
Sapun lichid pentru nou-nascuti
Los-Nr.: 52
Linguri de unica folosinta
Los-Nr.: 26
Bureti de sarma inox
Los-Nr.: 2
Bol supa cu capac pvc
Los-Nr.: 1
Lavete uscate
Los-Nr.: 25
Caserola meniu 2 compartimente pvc
Los-Nr.: 5
Dispozitiv spalat geamuri
Los-Nr.: 15
Matura din plastic
Los-Nr.: 30
Tableta anticalcar pentru vasul de toaleta
Los-Nr.: 61
Pahare unică folosință carton
Los-Nr.: 32
Perie pentru spalat instrumentar cu peri sintetic
Los-Nr.: 36
Rezerva mop
Los-Nr.: 42
Solutie pentru cuptor si aragaz
Los-Nr.: 58
Solutie pentru indepartarea petelor de pe rufe colorate si albe
Los-Nr.: 60
Saci menajeri negri 240 l
Los-Nr.: 46
Detergent lichid manual de pardoseala
Los-Nr.: 11
Bureti vase
Los-Nr.: 3
Set tacam cutit, lingura, furculita, servetel unica folosinta
Los-Nr.: 54
Perie WC cu suport
Los-Nr.: 38
Detergent automat pudra pentru rufe
Los-Nr.: 10
Solutie antimucegai
Los-Nr.: 57
Servetele pliate tip ZZ din hartie
Los-Nr.: 53
Detergent lichid pentru vase
Los-Nr.: 12
Dozator automat cu senzor pentru sapun lichid
Los-Nr.: 16
Detartrant
Los-Nr.: 8
Matura sorg
Los-Nr.: 31
Folie de aluminiu alimentara
Los-Nr.: 19
Saci menajeri negri 35 l
Los-Nr.: 48
Saci menajeri negri 60 l
Los-Nr.: 49
Coada pentru mop
Los-Nr.: 6
Los-Nr.: 56
Perie pentru sticle
Los-Nr.: 37
Rola de hartie
Los-Nr.: 44
Matura din nuiele
Los-Nr.: 29
Saci menajeri negri 300 l
Los-Nr.: 47
Faras pvc cu coada
Los-Nr.: 18
Hartie igienica
Los-Nr.: 22
Perie pentru plafon cu maner telescopic
Los-Nr.: 34
Perie pentru spalat instrumentar cu peri inox
Los-Nr.: 35
Rezerva sapun lichid
Los-Nr.: 43
Manusi menaj
Los-Nr.: 28
Perie pentru dusumea/pardoseli cu coada
Los-Nr.: 33
Soda caustica
Los-Nr.: 55