II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych Ryfama dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Ruda Ruch Halemba, nr grupy 292-10-01
Referenznummer der Bekanntmachung: 442200835
II.1.2)CPV-Code Hauptteil42419800 Teile für Förderer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
Zamówienie obejmuje dostawę części zamiennych do przenośników zgrzebłowych Ryfama. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42419800 Teile für Förderer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
RYNNA TRASY OTWARTA E-260/846/1500/40 KPL 25.035.310.001 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY GROT-850 lub równoważna 30 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
ŚRUBA MŁOTKOWA KPL (PODKŁADKA+NAKRĘTKA)M36X115 KL.10,9 W20.046-004 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY RYBNIK-850 lub równoważna 75 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
ŁĄCZNIK 3000KN S9606 B/90-05.012/3 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY GROT-850 lub równoważny 50 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
PROWADNICA 1500 KPL. 25.086.223.000 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY RYBNIK-850 lub równoważna 15 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
NAKŁADKA WEWNĘTRZNA PROWADNICY W20.009-09.002/1 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY RYBNIK-850 lub równoważna 140 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
CZŁON TRASY ZAMKNIĘTY KPL E-295/842/1500/45/BP 25.052.540.000 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY RYBNIK-850 lub równoważny 24 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
CZŁON TRASY INSPEKCYJNY KPL E-295/842/1500/45/BP 25.052.550.000 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY RYBNIK-850 lub równoważny 12 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
GWIAZDA ŁAŃCUCHOWA 2XQ34X126 Z=7 24.044.020.110 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY RYBNIK-750 lub równoważna 2 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
BLACHA POŚREDNIA PROWADNICY KABLA 1500 KPL 25.086.226.000 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY RYBNIK-850 lub równoważna 20 szt.