Lieferungen - 475644-2021
Rumänien-Oradea: Verabreichungsausrüstung
2021/S 183-475644
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Materiale sanitare 5 (2019)
Referenznummer der Bekanntmachung: 42084982019263
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33141624 Verabreichungsausrüstung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
- MATERIALE SANITARE 5 (2019) - conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 13 zile.
Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: cu 10 (zece) zile inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare.(Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Cateter venos central codat color si linie inalta de presiune
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cant min si max este specificata in caietul de sarcini, al prezentei documentatii.
Ace anestezie plexala 100mm
Los-Nr.: 3
Tub in T Montgomery
Los-Nr.: 9
Sistem colector beckler
Los-Nr.: 8
Prelungitoare pe borcanele colectoare
Los-Nr.: 7
Pipe Guedel
Los-Nr.: 11
Tub kerr silicon
Los-Nr.: 10
Rampa cu 3 robineti cu prelungitor
Los-Nr.: 4
Pansament fixare cateter arterial tip on-off
Los-Nr.: 6
Ace anestezie plexala 50mm
Los-Nr.: 2
Truse originale pentru administrarea nutritiei enterale
Los-Nr.: 1