Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
21-099 Mobilní průtokový ohřívač vody
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39715000 Warmwasserbereiter und Heizung für Gebäude; Sanitäreinrichtungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je pořízení 18 ks mobilních průtokových ohřívačů vody, které jsou určeny k ohřevu a dodávce teplé vody do speciálních zařízení především v zimním období, a to primárně pro stanoviště dekontaminace osob a techniky, dále též pro polní nemocnice, sociální nebo hygienická zařízení, a to v době mimořádných událostí nebo krizových stavů (dále jen „ohřívač vody“). Součástí dodávky je také zaškolení obsluhy v délce trvání minimálně 4 hodiny pro minimálně 10 osob, a to při předání věci a jejím fyzickém převzetí v místě plnění.