Dienstleistungen - 478220-2022
Dänemark-Kopenhagen: Reinigung von Unterkünften
2022/S 169-478220
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
KOMBIT A/S - Udbud af rengøring 2022 - Prækvalifikation
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90911100 Reinigung von Unterkünften
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Ovennævnte udbud af rengøring gennemføres af Servicemægleren A/S på vegne af KOMBIT A/S.
Opgaven omfatter rengøring af kontor og administrationslokaler i 2 bygninger hos Ordregiver under KOMBIT A/S, beliggende på adressen:
- Halfdansgade 8, K, 2300 København
Leverandørerne bedes sætte sig grundigt ind i stamoplysningerne i Bilag B.
Tryk her https://permalink.mercell.com/185069016.aspx
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1.00 DKK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
For yderligere information henvises der til udbudsmaterialet.