Lieferungen - 479959-2021
Submission deadline has been amended by:  539902-2021
Tschechien-Brno: Oberleitungsbusse
2021/S 184-479959
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávka až 40 ks dvounápravových nízkopodlažních trolejbusů s alternativním pohonem v letech 2022-2025
Referenznummer der Bekanntmachung: 25/21
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34622300 Oberleitungsbusse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka až 40 ks dvounápravových nízkopodlažních trolejbusů s alternativním pohonem a uzavření smlouvy o zajištění záručního, mimozáručního a pozáručního servisu.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 440 000 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: