Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Dienstleistungen - 487085-2021
Ungarn-Budapest: Planungsleistungen im Bauwesen
2021/S 187-487085
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
M9-es út, 51. és 54. sz. útszakasz előkészítése
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000636502021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
M9 gyorsforgalmi út, 51. számú főút és 54. számú főút közötti szakasz előkészítése keretében KHT elkészítése, környezetvédelmi engedély megszerzése.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
71356400 Technische Planungsleistungen
90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
M9 gyorsforgalmi út, 51. számú főút és 54. számú főút közötti szakasz előkészítése, KHT elkészítése és környezetvédelmi engedély megszerzése.
- Környezeti Hatástanulmány elkészítése, valamint környezetvédelmi engedély megszerzése
- az előkészítési feladatok keretében cca. 12,3 km új nyomvonalon vezetett 2x1 sávos, távlatban 2x2 sávos autóúttá fejleszthető gyorsforgalmi út és csomópontok (várhatóan 2 csomópont) kialakításának környezetvédelmi vizsgálatára kerüljön sor, mely során a lehető legnagyobb mértékben figyelembe kell venni a korábban elkészült tervekben rögzített nyomvonalat, továbbá a már elkészült, 6. sz. főútig tartó szakasz vonatkozásában a szintbeni csomópont fejlesztését
- 314/2005 (XII.25.) Korm. rendelet szerinti vizsgálat lefolytatása, részvétel az eljárásban, előzetes határozat megszerzése
- településrendezési tervek módosítása
- kapcsolódó beruházásokkal az összhang vizsgálata és megteremtése
- 2001. évi LXIV. KöTv szerinti előzetes régészeti dokumentáció
- tervezői támogatási feladatok ellátása