Meddelande för ändringar eller ytterligare uppgifter
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:Referensnummer: 21-00677
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
II.1.4)Kort beskrivning:
Upphandlingen avser ett ramavtal för max 4 år, med syfte att utveckla och stödja cheferna inom FBA genom att skapa ett gemensamt chefs- och ledarskapsprogram.