II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa smarów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. ( nr grupy: 246-11)
Numer referencyjny: 702200780
II.1.2)Główny kod CPV09211900 Oleje smarujące trakcyjne
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa smarów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. ( nr grupy: 246-11)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV09211900 Oleje smarujące trakcyjne
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9