II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup komputerów stacjonarnych i przenośnych, monitorów i drukarek
Numer referencyjny: BIT.ZP.3021.36.2022.MS
II.1.2)Główny kod CPV30213000 Komputery osobiste
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Komputery stacjonarne typu All i One
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30213000 Komputery osobiste
II.2.4)Opis zamówienia:
Zakup 100 sztuk komputerów stacjonarnych typu All in One
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30213100 Komputery przenośne
Zakup 150 sztuk komputerów przenośnych
Komputery stacjonarne typu mini PC
Część nr: 3
Zakup 30 sztuk komputerów stacjonarnych typu mini PC
Zakup monitorów komputerowych 24"
Część nr: 4
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30231300 Monitory ekranowe
Zakup 60 sztuk monitorów komputerowych 24"
Zakup 10 sztuk monitorów komputerowych 27"
Drukarki laserowe monochromatyczne A4
Część nr: 6
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30232110 Drukarki laserowe
Zakup 30 sztuk drukarek laserowych monochromatycznych A4
Druakrki laserowe kolorowe A4
Część nr: 7
Zakup 10 sztuk drukarek laserowych kolorowych A4