Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Levering van 4 elektrische vrachtwagens met opbouw en hydraulische kraan
Referentienummer: AQF (3p)-PRO/KZ/2022/00254-F02_1
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34144500 Voertuigen voor werkzaamheden in verband met vast afval en afvalwater
II.1.4)Korte beschrijving: