Hankelepingu sõlmimise teade
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Lõike- ja koagulatsioonisüsteem Thunderbeat ostmine
Viitenumber: 258445
II.1.2)CPV põhikood33169000 Operatsiooniinstrumendid
II.1.4)Lühikirjeldus:
Lõike- ja koagulatsioonisüsteem Thunderbeat ostmine 48 kuu vältel vastavalt reaalsele vajadusele
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)33169000 Operatsiooniinstrumendid
II.2.4)Hanke kirjeldus: