Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wyroby medyczne jednorazowego użytku do zabiegów okulistycznych wraz z wydzierżawieniem aparatów
Numer referencyjny: 11-PN-22
II.1.2)Główny kod CPV33731110 Soczewki śródoczne
II.1.4)Krótki opis:
Okresowe dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku i narzędzi do zabiegów okulistycznych, dzierżawa aparatów oraz okresowe dostawy akcesoriów dodatkowych do operacji zaćmy i witrektomii
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33731110 Soczewki śródoczne
II.2.4)Opis zamówienia:
okresowe dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku i narzędzi do zabiegów okulistycznych, dzierżawa aparatów oraz okresowe dostawy akcesoriów dodatkowych do operacji zaćmy i witrektomii