II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: R5-2.1/116/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33168100 Endoskopen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je dodanie endoskopických prístrojov a to: videogastroskopickej zostavy, videokolonoskopickej zostavy a kolonoskopov s príslušenstvom. Dodanie tovaru zahŕňa aj služby súvisiace s dodaním tovaru do miesta dodania, vyloženie, vybalenie, montáž, inštaláciu, odskúšanie a uvedenie tovaru do prevádzky, zaškolenie zamestnancov kupujúceho (s obsluhou, údržbou a ošetrovaním tovaru), vrátane poskytovania služieb záručného servisu tovaru počas záručnej doby a ekologickej likvidácie obalov. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 464 909.99 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Videogastroskopická zostava
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33168100 Endoskopen
51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen
60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmetom zákazky je dodanie videogastroskopickej zostavy. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Videokolonoskopická zostava
Los-Nr.: 2
Predmetom záiazky je dodanie videokolonoskopickej zostavy. Bližšie ifnormácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Kolonoskopy s príslušenstvom
Los-Nr.: 3
Predmetom záiazky je dodanie kolonoskopov s príslušenstvom. Bližšie ifnormácie sú uvedené v súťažných podkladoch.