Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Modernizacja obwodów wzbudzania, sterowania i aparatury kontrolno-pomiarowej stacji wentylatorów głównych przy szybie IV w JSW S.A. KWK „Pniówek”
Numer referencyjny: 89/P/22
II.1.2)Główny kod CPV71330000 Różne usługi inżynieryjne
II.1.4)Krótki opis:
Modernizacja obwodów wzbudzania, sterowania i aparatury kontrolno-pomiarowej stacji wentylatorów głównych przy szybie IV w JSW S.A. KWK „Pniówek”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca Załącznik nr 1 do SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: