II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa materiałów do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil42000000 Industrielle Maschinen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa drewna kopalnianego
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03410000 Holz
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dostawa magnetytowego obciążnika cieczy ciężkiej
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)14611000 Eisenerze
Dostawa pyłu kamiennego wapiennego
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
Dostawa piasku podsadzkowego
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)14211100 Natursand
Dostawa wody mineralnej i innych napojów
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15980000 Alkoholfreie Getränke
Dostawa odzieży roboczej, ochronnej, zabezpieczającej, galowej, służbowej
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Dostawa rękawic roboczych i ochronnych
Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)18141000 Arbeitshandschuhe
Dostawa pokrowców i toreb
Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)18930000 Säcke und Beutel
Dostawa butów wodochronnych (górniczych gumowych lub wykonanych z materiałów o podobnych właściwościach) oraz obuwia ochronnego i kąpielowego
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)18800000 Schuhwerk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03419000 Nutzholz
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)Zuschlagskriterien
Dostawa oleju napędowego, benzyny
Los-Nr.: 11
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09130000 Mineralöl und Destillate
Dostawa olejów smarowych, silnikowych, maszynowych, przekładniowych, hydraulicznych, turbinowych, transformatorowych itp.
Los-Nr.: 12
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09210000 Schmierpäparate
Dostawa acetylenu rozpuszczonego do spawania gazowego
Los-Nr.: 13
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24321115 Acetylen
Dostawa pianek mocznikowych
Los-Nr.: 14
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24500000 Kunststoffe in Primärformen
Dostawa pianek izolacyjnych fenolowych
Los-Nr.: 15
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24322400 Phenole und Phenolderivate
Dostawa narzędzi czarnych górniczych
Los-Nr.: 16
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44510000 Werkzeug
Dostawa materiałów wybuchowych i inicjujących
Los-Nr.: 17
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24600000 Sprengstoffe
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24951100 Schmiermittel
Dostawa flokulantów, środków flotacyjnych oraz olejów i koncentratów emulgujących
Los-Nr.: 19
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24950000 Chemische Sonderpräparate
Dostawa klejów i ładunków klejowych do klejenia górotworu
Los-Nr.: 20
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24910000 Klebstoffe
Dostawa preparatów do zwalczania zapylenia
Los-Nr.: 21
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych
Los-Nr.: 22
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44164200 Verrohrungen
Dostawa taśm przenośnikowych tkaninowo-gumowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych oraz taśm przenośnikowych zwykłych gumowych i trudnozapalnych
Los-Nr.: 23
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34312600 Förderbänder aus Gummi
Dostawa węży i przewodów wysokociśnieniowych hydraulicznych
Los-Nr.: 24
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44165100 Schläuche
Dostawa rur z tworzyw sztucznych do instalacji kopalnianych
Los-Nr.: 25
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44163000 Rohrleitungen und Formstücke
Dostawa taśm przenośnikowych polichlorowinylowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych
Los-Nr.: 26
Dostawa mydła górniczego i toaletowego, zasypki do stóp, pasty BHP
Los-Nr.: 27
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33711900 Seife
33713000 Fußpflegemittel
Dostawa folii wentylacyjnych
Los-Nr.: 28
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44174000 Folien
Dostawa lutni wentylacyjnych elastycznych oraz osprzętu
Los-Nr.: 29
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44163100 Leitungen
Dostawa układaków kablowych
Los-Nr.: 30
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)19520000 Kunststoffprodukte
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 31
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34946110 Eisenbahnschienen
Dostawa prętów stalowych i ze stali specjalnych
Los-Nr.: 32
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44330000 Stangen, Stäbe, Draht und Profile für den Einsatz im Bau
Dostawa rur stalowych kołnierzowych i przewodowych, elementów złącznych i akcesoriów rur podsadzkowych
Los-Nr.: 33
Dostawa rozjazdów i akcesoriów kolejowych
Los-Nr.: 34
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34946100 Gleisbaumaterial
Dostawa wyrobów ze stali - blach
Los-Nr.: 35
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)14622000 Stahl
Dostawa kotew stalowych do kotwienia górotworu
Los-Nr.: 36
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44212320 Diverse Konstruktionen
Dostawa obudów chodnikowych, kształtowników do obudów chodnikowych, stóp podporowych do obudów chodnikowych
Los-Nr.: 37
Dostawa okładzin siatkowych zgrzewanych
Los-Nr.: 38
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44212381 Verkleidung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 39
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44311000 Litzendraht
Dostawa elektrod do spawania
Los-Nr.: 40
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44315100 Schweißzubehör
Dostawa zestawów naprawczych do kabli oraz sprzętu łączeniowego
Los-Nr.: 41
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44322000 Kabelzubehör
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 42
Dostawa lin stalowych do kolejek
Los-Nr.: 43
Dostawa kabli sygnalizacyjno - telekomunikacyjnych
Los-Nr.: 44
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31321700 Signalkabel
Dostawa przewodów elektroenergetycznych oponowych
Los-Nr.: 45
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31321210 Niederspannungskabel
Dostawa stojaków podporowych ciernych i stropnic stalowo - członowych oraz osprzętu
Los-Nr.: 46
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44461100 Grubenstempel
Dostawa aparatów regeneracyjno - ucieczkowych
Los-Nr.: 47
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33157800 Sauerstoffzufuhranlage
Dostawa sprzętu przeciwpożarowego
Los-Nr.: 48
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44480000 Diverse Brandschutzausrüstungen
Dostawa rozpór stalowych do obudowy chodnikowej
Los-Nr.: 49
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44462000 Firstenstempel
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 50
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44440000 Lager
Dostawa łańcuchów górniczych, ogniw łańcuchowych, tras łańcuchowych
Los-Nr.: 51
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44540000 Ketten
Dostawa śrub, podkładek, nakrętek
Los-Nr.: 52
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44530000 Verbindungselemente
Dostawa ogniwowych łańcuchów górniczych, technicznych i gospodarczych
Los-Nr.: 53
Dostawa strzemion do łączenia i wzmacniania elementów obudów chodnikowych
Los-Nr.: 54
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44212380 Teile von Konstruktionen
Dostawa spoiw cementowo - mineralnych
Los-Nr.: 55
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24911200 Kleber
Dostawa lutni blaszanych do wentylacji wyrobisk oraz osprzętu
Los-Nr.: 56
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44163160 Verteilerleitungen und Zubehör
Dostawa okładzin górniczych betonowych i żelbetonowych do obudowy chodnikowej
Los-Nr.: 57
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44113330 Beschichtungsstoffe
Dostawa śrub hakowych z nakrętką
Los-Nr.: 58
Dostawa betonitów do obudowy wyrobisk górniczych
Los-Nr.: 59
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44114200 Betonerzeugnisse
Dostawa części przenośników zgrzebłowych
Los-Nr.: 60
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42419800 Teile für Förderer
Dostawa części przenośników taśmowych
Los-Nr.: 61
Dostawa krążników do przenośników taśmowych
Los-Nr.: 62
Dostawa półmasek filtrujących cząsteczki stałe i ciekłe jednorazowego użytku
Los-Nr.: 63
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42924790 Geruchsneutralisierungsgeräte
Dostawa gaśnic przeciwpożarowych i środków pianotwórczych
Los-Nr.: 64
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
Dostawa stojaków indywidualnych hydraulicznych z centralnym zasilaniem i ich części
Los-Nr.: 65
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)43140000 Mobile hydraulische Grubenausbausysteme
Dostawa zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych
Los-Nr.: 66
Dostawa zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów
zmechanizowanych
Dostawa elementów tras oraz części kolejek podwieszanych i spągowych
Los-Nr.: 67
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
Dostawa części do kombajnów ścianowych i chodnikowych
Los-Nr.: 68
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)43610000 Teile für Bohrmaschinen
Dostawa części do obudów ścianowych
Los-Nr.: 69
Dostawa części do kruszarek
Los-Nr.: 70
Dostawa noży kombajnowych do organów urabiających
Los-Nr.: 71
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)43613000 Teile für Kohle- oder Gesteinschrämmaschinen
Dostawa silników elektrycznych oraz części zamiennych
Los-Nr.: 72
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31100000 Elektrische Motoren, Generatoren und Transformatoren
Dostawa elementów do produkcji szyn kolejek
Los-Nr.: 73
Dostawa kabli elektroenergetycznych
Los-Nr.: 74
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31320000 Stromverteilerkabel
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 75
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31521330 Wiederaufladbare elektrische Handleuchten
Dostawa kabli i przewodów teletechnicznych
Los-Nr.: 76
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32551500 Fernsprechkabel
Dostawa sprzętu ochrony twarzy i oczu
Los-Nr.: 77
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42662000 Schweißvorrichtungen
Dostawa tkanin technicznych do podsadzki, oganianek itp.
Los-Nr.: 78
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)19211000 Synthetische Gewebe
Dostawa tlenu technicznego i medycznego
Los-Nr.: 79
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24111900 Sauerstoff
Dostawa sit perforowanych
Los-Nr.: 80
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)43620000 Teile für Maschinen für die Erzaufbereitung
Dostawa osprzętu wiertniczego: świdrów, koronek, poszerzaczy
Los-Nr.: 81
Dostawa osprzętu do klejenia górotworu
Los-Nr.: 82
Dostawa pojemników do zapór wodnych przeciwwybuchowych
Los-Nr.: 83
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44619000 Sonstige Behälter
Dostawa sprzęgieł do maszyn i urządzeń
Los-Nr.: 84
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42141500 Kupplungen
Dostawa wyrobów stolarskich dla przemysłu
Los-Nr.: 85
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03419100 Nutzholzerzeugnisse
Dostawa okładzin stalowych pełnych i dziurowanych
Los-Nr.: 86
Dostawa zgrzebeł do przenośników
Los-Nr.: 87
Dostawa części urządzeń wyciągowych
Los-Nr.: 88
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42419500 Teile für Aufzüge, Schrägaufzüge oder Rolltreppen
Dostawa elementów urządzeń łączności głośnomówiącej
Los-Nr.: 89
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31682210 Messgeräte und Steuer- und Überwachungsanlagen
31620000 Elektrische Akustik- oder Optiksignalgeräte
Dostawa elementów złącznych hydrauliki sterowniczej
Los-Nr.: 90
Dostawa zasuw i zaworów przemysłowych
Los-Nr.: 91
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42131230 Schieberventile
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 92
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42141300 Zahnräder und Getriebe
Dostawa skrzynek ognioszczelnych łączeniowych,rozdzielczych, przelotowych z osprzętem
Los-Nr.: 93
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31224300 Anschlussdosen
Dostawa elementów sterowania pilotowego obudową zmechanizowaną
Los-Nr.: 94
Dostawa sit szczelinowych i zgrzewanych z drutów
Los-Nr.: 95
Dostawa zgarniaczy i skrobaczy taśm przenośnikowych oraz części zamiennych
Los-Nr.: 96
Dostawa elementów i części zamiennych zespołów transportowych kolejek podwieszanych i spągowych
Los-Nr.: 97
Dostawa części zamiennych do odwadniarek
Los-Nr.: 98
Dostawa osprzętu wiertniczego: żerdzi i łączników
Los-Nr.: 99
Dostawa środków flotacyjnych
Los-Nr.: 100
Dostawa środków do zwalczania zagrożenia pożarami endogenicznymi
Los-Nr.: 101
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24900000 Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse
Dostawa środków przeciw zamarzaniu węgla
Los-Nr.: 102
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24951311 Gefrierschutzmittel
Dostawa węży do wody i pary, sprężonego powietrza, gazów, benzyny i olejów, środków chemicznych - odpornych na ścieranie
Los-Nr.: 103
Dostawa wyrobów ze stali - kształtowników
Los-Nr.: 104
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44212500 Winkel und Profilstücke
Dostawa rur stalowych szybkozłącznych
Los-Nr.: 105
Dostawa zawiesi: linowych, łańcuchowych, pasowych, klamrowych oraz wyposażenia
Los-Nr.: 106
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)14711000 Eisen
Dostawa narzędzi warsztatowych ręcznych
Los-Nr.: 107
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44511000 Handwerkzeug
Dostawa wciągników, podciągników i podciągarek z napędem ręcznym łańcuchowych
Los-Nr.: 108
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42416300 Hebezeuge
Dostawa osprzętu wiertniczego: raczki
Los-Nr.: 109
Dostawa wyłączników kopalnianych ognioszczelnych i zespołów wysuwalnych
Los-Nr.: 110
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31214200 Lasttrennschalter
Dostawa zespołów transformatorowych ognioszczelnych
Los-Nr.: 111
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen
Dostawa łączników do wzmacniania obudowy chodnikowej
Los-Nr.: 112
Dostawa materiałów wapienniczych i gipsowych
Los-Nr.: 113
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44900000 Bausteine, Kalkstein, Gips und Kiefer
Dostawa kruszyw budowlanych mineralnych naturalnych
Los-Nr.: 114
Dostawa papieru kserograficznego
Los-Nr.: 115
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30197644 Xerografisches Papier
Dostawa pian cementowo-mineralnych
Los-Nr.: 116
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24570000 Harnstoffharze in Primärformen
Dostawa gazów technicznych jedno i wieloskładnikowych oraz mieszanek gazów
Los-Nr.: 117
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24100000 Gase
Dostaw farb, lakierów i rozcienczalników
Los-Nr.: 118
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44800000 Anstrichfarben, Lacke und Mastixharze
Dostawa odczynników i środków chemicznych
Los-Nr.: 119
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696300 Chemische Reagenzien
Dostawa wykrywaczy i wzorców gazów
Los-Nr.: 120
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696500 Laborreagenzien
Dostawa sprzętu i pomocniczych środków strzałowych
Los-Nr.: 121
Dostawa uszlachetniaczy metalu do urządzeń przemysłowych
Los-Nr.: 122
Dostawa preparatów chemicznych przeznaczonych do czyszczenia i konserwacji części urządzeń
Los-Nr.: 123
Dostawa uszczelnień gumowych
Los-Nr.: 124
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34312500 Dichtungen
Dostawa wyrobów technicznych gumowych
Los-Nr.: 125
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)19500000 Gummi- und Plastikstoffe
Dostawa wykładzin kół i bębnów pędnych górniczych wyciągów szybowych
Los-Nr.: 126
Dostawa rur tkano-gumowych RTG
Los-Nr.: 127
Dostawa węży przeciwpożarowych
Los-Nr.: 128
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44482100 Feuerwehrschläuche
Dostawa uszczelnień z tworzyw sztucznych
Los-Nr.: 129
Dostawa sit oraz części zamiennych maszyn i urządzeń z tworzyw sztucznych
Los-Nr.: 130
Dostawa opakowań z tworzyw sztucznych
Los-Nr.: 131
Dostawa sprzętu ochrony głowy - hełmów
Los-Nr.: 132
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)18444111 Sturzhelme
Dostawa drutów do spawania
Los-Nr.: 133
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44333000 Draht
Dostawa przyrządów do szycia taśm z osprzętem
Los-Nr.: 134
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44310000 Drahterzeugnisse
Dostawa osprzętu stosowanego w instalacjach elektrycznych niskonapięciowych
Los-Nr.: 135
Dostawa stropnic stalowo członowych
Los-Nr.: 136
Dostawa części do aparatów regeneracyjnych
Los-Nr.: 137
Dostawa elementów komunikacji budowlanej stalowych: rusztowań, krat, podestów itp.
Los-Nr.: 138
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44212000 Bauerzeugnisse und Teile davon, vorgefertigte Gebäude ausgenommen
Dostawa spoiw anhydrytowych górniczych
Los-Nr.: 139
Dostawa materiałów budowlanych
Los-Nr.: 140
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44111000 Baumaterialien
Dostawa maszyn do wytwarzania i wykorzystywania mocy mechanicznej
Los-Nr.: 141
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42100000 Maschinen für die Erzeugung und Nutzung von mechanischer Energie
Dostawa filtrów i wkładów do filtrów przemysłowych
Los-Nr.: 142
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42120000 Pumpen und Kompressoren
Dostawa części zamiennych do pomp wirowych hydrotransportu cieczy ciężkich i zanieczyszczonych
Los-Nr.: 143
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42124000 Teile für Pumpen, Kompressoren, Maschinen oder Motoren
Dostawa części zamiennych agregatów zasilających i zespołów pompowych
Los-Nr.: 144
Dostawa części zamiennych wyporowych pomp tłokowych wysokociśnieniowych pracujących w układach zasilania
Los-Nr.: 145
Dostawa części zamiennych do pomp odwadniających stacjonarnych średnio i wysokociśnieniowych wody czystej
Los-Nr.: 146
Dostawa maszyn ogólnego zastosowania
Los-Nr.: 147
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
Dostawa części zamiennych do wirówek odwadniających
Los-Nr.: 148
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42952000 Teile für Zentrifugen
Dostawa części zamiennych do filtrów tarczowych odwadniających
Los-Nr.: 149
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42955000 Teile für Filtriermaschinen
Dostawa wciągników z napędem pneumatycznym
Los-Nr.: 150
Dostawa podciągarek zębatkowych
Los-Nr.: 151
Dostawa masek i półmasek wielokrotnego użytku
Los-Nr.: 152
Dostawa części zamiennych wciągników, podciągników i ciągarek ręcznych
Los-Nr.: 153
42419000 Teile für Hebe- und Fördermittel
Dostawa części do wentylatorów lutniowych
Los-Nr.: 154
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42522100 Teile für Ventilatoren
Dostawa części zamiennych narzędzi zmechanizowanych ręcznych z napędem hydraulicznym
Los-Nr.: 155
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42676000 Teile für Handwerkzeug
Dostawa części zamiennych narzędzi zmechanizowanych ręcznych z napędem pneumatycznym
Los-Nr.: 156
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42677000 Teile für Druckluftwerkzeug
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych do wiercenia z napędem pneumatycznym: wiertarek, podpór itp.
Los-Nr.: 157
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych do cięcia z napędem hydraulicznym: nożyc, przecinarek, pilarek, wycinarek, pił itp.
Los-Nr.: 158
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)43812000 Sägevorrichtungen
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych montażowych z napędem pneumatycznym: wkrętarek, wiertarko-wkrętarek, zakrętaków, kluczy udarowych itp.
Los-Nr.: 159
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42651000 Drucklufthandwerkzeuge
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych montażowych z napędem hydraulicznym: wkrętarek, wiertarkowkrętarek, zakrętaków, kluczy udarowych itp.
Los-Nr.: 160
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42650000 Drucklufthandwerkzeuge oder motorbetriebene Handwerkzeuge
Dostawa części zamiennych i osprzętu do urządzeń spawalniczych
Los-Nr.: 161
Dostawa urządzeń do spawania elektrycznego i gazowego
Los-Nr.: 162
Dostawa narzędzi metalowych do skrawania metali
Los-Nr.: 163
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42630000 Werkzeugmaschinen für die Metallbearbeitung
Dostawa elementów mocujących noże kombajnowe
Los-Nr.: 164
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)43613100 Teile für Kohleschrämmaschinen
Dostawa części do przesiewaczy
Los-Nr.: 165
Dostawa części do wiertnic
Los-Nr.: 166
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)43136000 Bohrlochausrüstung
43611000 Teile für Schachtbohrmaschinen
Dostawa części zamiennych do kolejek - BEVEX-BANSKY-VYSKUM
Los-Nr.: 167
Dostawa części zamiennych do kolejek - BECKER WARKOP
Los-Nr.: 168
Los-Nr.: 169
Dostawa części zamiennych do przenośników kubełkowych
Los-Nr.: 170
Dostawa części zamiennych do przenośników stalowo-członowych
Los-Nr.: 171
Dostawa urządzeń i części zamiennych do samoczynnego gaszenia pożarów przy przenośnikach taśmowych
Los-Nr.: 172
Dostawa tonerów, głowic i taśm do urządzeń biurowych
Los-Nr.: 173
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30125100 Tonerpatronen
Dostawa tuszy do drukarek
Los-Nr.: 174
Dostawa materiałów biurowych
Los-Nr.: 175
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Dostawa elektroszczotek do silników elektrycznych
Los-Nr.: 176
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31161000 Teile für elektrische Motoren und Generatoren
Dostawa części zamiennych aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczającej niskiego napięcia i średniego napięcia
Los-Nr.: 177
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31230000 Teile von Elektrizitätsverteilungs- oder -schalteinrichtungen
Dostawa urządzeń sterujących hamulcami mechanicznymi
Los-Nr.: 178
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
Dostawa aparatury elektrycznej i elektronicznej dla jednostek trakcyjnych
Los-Nr.: 179
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
Dostawa urządzeń płynnego rozruchu
Los-Nr.: 180
Dostawa aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczającej niskiego i średniego napięcia
Los-Nr.: 181
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31213100 Verteilerkästen
Dostawa sprzętu oświetleniowego: lamp i opraw oświetleniowych oraz części zamiennych
Los-Nr.: 182
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Dostawa źródeł światła - żarówek, świetlówek
Los-Nr.: 183
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31510000 Elektrische Glühlampen
Dostawa części do lamp nahełmnych i sprzętu lampiarskiego
Los-Nr.: 184
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31530000 Teile für Leuchten und Beleuchtungseinrichtungen
Dostawa elementów automatyki przemysłowej
Los-Nr.: 185
Dostawa urządzeń sygnalizacyjnych i zabezpieczających
Los-Nr.: 186
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31620000 Elektrische Akustik- oder Optiksignalgeräte
Dostawa części zamiennych do systemów automatyki przemysłowej
Los-Nr.: 187
Dostawa przekaźników oraz zabezpieczeń elektrycznych i elektronicznych
Los-Nr.: 188
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
Dostawa urządzeń sieciowych aktywnych
Los-Nr.: 189
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30237110 Netzwerkschnittstellen
Dostawa aparatów telefonicznych, faksów oraz części zamiennych
Los-Nr.: 190
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32550000 Fernsprechausrüstung
Dostawa części zamiennych do central metanometrycznych
Los-Nr.: 191
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38431100 Gasspürgeräte
Dostawa aparatury elektronicznej do lokalizacji, identyfikacji oraz pomiaru wielkości elektrycznych: amperomierzy, woltomierzy itp.
Los-Nr.: 192
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38341300 Instrumente zum Messen elektrischer Größen
Dostawa zegarków naręcznych
Los-Nr.: 193
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)18522000 Armbanduhren
Dostawa części zamiennych do lokomotyw dołowych
Los-Nr.: 194
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34631000 Teile für Lokomotiven oder rollendes Material
Dostawa części zamiennych do wozów urobkowych i osobowych
Los-Nr.: 195
Dostawa części zamiennych do kolejek
Los-Nr.: 196
Dostawa zaworów hydrantowych do rurociągów przeciwpożarowych
Los-Nr.: 197
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42131150 Steigrohrventile
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 198
Dostawa kół napędowych ciernych do napędów lokomotyw spalinowych kolejek podwieszanych oraz wciągników hydraulicznych
Los-Nr.: 199
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych do wiercenia z napędem hydraulicznym: wiertarek, podpór itp.
Los-Nr.: 200
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych do wiercenia z napędem elektrycznym: wiertarek, podpór itp.
Los-Nr.: 201
Dostawa wyrobów ochronnych rąk, nóg i tułowia
Los-Nr.: 202
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)18420000 Bekleidungszubehör
Dostawa fartuchów i worków z tkanin i siatek filtracyjnych
Los-Nr.: 203
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39560000 Diverse Textilwaren
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych do szlifowania i obróbki wykończeniowej z napędem elektrycznym
Los-Nr.: 204
Dostawa części zamiennych do narzędzi zmechanizowanych ręcznych z napędem elektrycznym
Los-Nr.: 205
Dostawa taśm i okładzin ciernych
Los-Nr.: 206
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)19710000 Synthetischer Kautschuk
Dostawa środków ochrony słuchu
Los-Nr.: 207
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 208
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39514100 Handtücher
Dostawa kleju do taśm przenośnikowych
Los-Nr.: 209
Dostawa żelbetowych płyt i rynien ściekowych
Los-Nr.: 210
Dostawa akcesoriów rurociągów magistralnych
Los-Nr.: 211
Dostawa przyrządów do pomiaru i badań meteorologicznych i hydrologicznych
Los-Nr.: 212
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38120000 Meteorologische Instrumente
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 213
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44111500 Isolatoren und Isolierteile
Dostawa materiałów izolacyjnych i elektroizolacyjnych
Los-Nr.: 214
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 215
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34312700 Treibriemen aus Gummi
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 216
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31300000 Isolierte Elektrokabel, -leitungen und -drähte
Dostawa części zamiennych do sprzęgieł i układów hamulcowych
Los-Nr.: 217
Los-Nr.: 218
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)19510000 Gummiwaren
33682000 Gummibodenplatten
39532000 Matten
Dostawa środków do usuwania kamienia
Los-Nr.: 219
Dostawa preparatów chemicznych do zabezpieczania, uszczelniania i klejenia urządzeń
Los-Nr.: 220
Dostawa płynów do układów chłodzenia
Los-Nr.: 221
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24961000 Radiatorenflüssigkeit
Dostawa przyrządów do pomiaru ciśnienia
Los-Nr.: 222
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38423100 Manometer
Dostawa mierników pomiaru gazów
Los-Nr.: 223
Dostawa aparatury w obudowach przeciwwybuchowych i wodoszczelnych niskiego napięcia
Los-Nr.: 224
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych do cięcia z napędem pneumatycznym
Los-Nr.: 225
Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych do kucia i ubijania z napędem pneumatycznym
Los-Nr.: 226
Dostawa urządzeń do monitoringu przemysłowego
Los-Nr.: 227
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32351000 Zubehör für Ton- und Videoanlagen
Dostawa narzędzi i elementów złącznych do obróbki i łączenia kabli i przewodów
Los-Nr.: 228
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44167000 Verschiedene Rohrformstücke
31224800 Kabelverbindungssätze
Dostawa akumulatorów i baterii
Los-Nr.: 229
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31430000 Elektrische Akkumulatoren
Dostawa zespołów i części zamiennych maszyn i urządzeń energetyki cieplnej
Los-Nr.: 230
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42164000 Hilfskesselanlagen
Dostawa mierników pomiaru stężeń gazów kopalnianych oraz osprzętu
Los-Nr.: 231
Dostawa przyrządów do pomiaru składu oraz analiz substancji
Los-Nr.: 232
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38410000 Zählinstrumente
Dostawa części zamiennych kotwiarek powietrznych
Los-Nr.: 233
Los-Nr.: 234
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38300000 Messinstrumente
Dostawa elementów złącznych rur stalowych
Los-Nr.: 235
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44160000 Rohrleitungen, Rohrleitungssysteme, Leitungen, Ummantelungen, Verrohrungen und zugehörige Artikel
Dostawa rur, elementów złącznych i akcesoriów rur podsadzkowych
Los-Nr.: 236
Dostawa części zamiennych do kotwiarek
Los-Nr.: 237
Dostawa rur stalowych pozostałych, w tym:: gwintowanych, precyzyjnych, okładzinowych, itp.
Los-Nr.: 238
Dostawa przewodów strzałowych
Los-Nr.: 239
Dostawa kabli sygnalizacyjnych
Los-Nr.: 240
Dostawa opakowań drewnianych - palety, bębny, skrzynie itp.
Los-Nr.: 241
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44191000 Verschiedene Holzbaustoffe
Dostawa przewodów sterowniczych
Los-Nr.: 242
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32581100 Datenübertragungskabel
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
II.1.2)Główny kod CPV42000000 Maszyny przemysłowe
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV03410000 Drewno
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV14611000 Rudy żelaza
Część nr: 3
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV14210000 Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa
Część nr: 4
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV14211100 Piasek naturalny
Część nr: 5
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV15980000 Napoje bezalkoholowe
Część nr: 6
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV18100000 Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki
Część nr: 7
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV18141000 Rękawice robocze
Część nr: 8
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV18930000 Worki i torby
Część nr: 9
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV18800000 Obuwie
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV03419000 Drewno cięte
Część nr: 11
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV09130000 Ropa naftowa i destylaty
Część nr: 12
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV09210000 Preparaty smarowe
Część nr: 13
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24321115 Acetylen
Część nr: 14
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24500000 Tworzywa sztuczne w formach podstawowych
Część nr: 15
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24322400 Fenole i pochodne
Część nr: 16
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44510000 Narzędzia
Część nr: 17
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24600000 Materiały wybuchowe
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24951100 Smary
Część nr: 19
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24950000 Specjalistyczne produkty chemiczne
Część nr: 20
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24910000 Kleje
Część nr: 21
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24960000 Różne produkty chemiczne
Część nr: 22
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44164200 Przewody rurowe
Część nr: 23
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34312600 Gumowe przenośniki pasowe
Część nr: 24
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44165100 Węże
Część nr: 25
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44163000 Rury i osprzęt
Część nr: 26
Część nr: 27
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33711900 Mydło
33713000 Produkty do pielęgnacji stóp
Część nr: 28
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44174000 Folia
Część nr: 29
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44163100 Rury
Część nr: 30
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV19520000 Produkty z tworzyw sztucznych
II.2.1)Nazwa:Część nr: 31
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34946110 Szyny
Część nr: 32
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44330000 Sztaby, pręty, drut i profile stosowane w budownictwie
Część nr: 33
Część nr: 34
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34946100 Materiały do budowy torów kolejowych
Część nr: 35
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV14622000 Stal
Część nr: 36
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44212320 Konstrukcje różne
Część nr: 37
Część nr: 38
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44212381 Okładzina
II.2.1)Nazwa:Część nr: 39
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44311000 Skrętki
Część nr: 40
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44315100 Akcesoria spawalnicze
Część nr: 41
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44322000 Akcesoria do okablowania
II.2.1)Nazwa:Część nr: 42
Część nr: 43
Część nr: 44
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31321700 Kable sygnalizacyjne
Część nr: 45
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31321210 Kabel niskiego napięcia
Część nr: 46
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44461100 Podpórki górnicze
Część nr: 47
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33157800 Urządzenia do podawania tlenu
Część nr: 48
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44480000 Różny sprzęt gaśniczy
Część nr: 49
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44462000 Rozpórki górnicze
II.2.1)Nazwa:Część nr: 50
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44440000 Łożyska
Część nr: 51
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44540000 Łańcuch
Część nr: 52
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44530000 Zaczepy
Część nr: 53
Część nr: 54
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44212380 Części konstrukcji
Część nr: 55
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24911200 Spoiwa
Część nr: 56
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44163160 Przesyłowe przewody rurowe i akcesoria
Część nr: 57
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44113330 Okładziny
Część nr: 58
Część nr: 59
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44114200 Produkty betonowe
Część nr: 60
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42419800 Części przenośników
Część nr: 61
Część nr: 62
Część nr: 63
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42924790 Maski pochłaniające nieprzyjemne zapachy
Część nr: 64
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV35110000 Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
Część nr: 65
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
Część nr: 66
Część nr: 67
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43600000 Części maszyn górniczych, kopalniczych oraz budowlanych
Część nr: 68
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43610000 Części maszyn do strugania
Część nr: 69
Część nr: 70
Część nr: 71
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43613000 Części maszyn do cięcia węgla lub skał
Część nr: 72
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31100000 Elektryczne silniki, generatory i transformatory
Część nr: 73
Część nr: 74
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31320000 Kable energetyczne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 75
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31521330 Przenośne lampy elektryczne na akumulatory
Część nr: 76
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV32551500 Kable telefoniczne
Część nr: 77
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42662000 Sprzęt spawalniczy
Część nr: 78
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV19211000 Syntetyczne tkaniny tkane
Część nr: 79
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24111900 Tlen
Część nr: 80
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43620000 Części maszyn do obróbki minerałów
Część nr: 81
Część nr: 82
Część nr: 83
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44619000 Inne pojemniki
Część nr: 84
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42141500 Sprzęgła
Część nr: 85
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV03419100 Produkty z drewna ciętego
Część nr: 86
Część nr: 87
Część nr: 88
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42419500 Części wyciągów pionowych i pochyłych lub schodów ruchomych
Część nr: 89
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31682210 Aparatura i sprzęt sterujący
31620000 Dźwiękowa i wizualna aparatura sygnalizacyjna
Część nr: 90
Część nr: 91
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42131230 Zawory zasuwowe
II.2.1)Nazwa:Część nr: 92
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42141300 Przekładnie i przekładnie zębate
Część nr: 93
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31224300 Skrzynki przyłączeniowe
Część nr: 94
Część nr: 95
Część nr: 96
Część nr: 97
Część nr: 98
Część nr: 99
Część nr: 100
Część nr: 101
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24900000 Produkty chemiczne wysokowartościowe i różne
Część nr: 102
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24951311 Środki zapobiegające zamarzaniu
Część nr: 103
Część nr: 104
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44212500 Kątowniki i profile
Część nr: 105
Część nr: 106
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV14711000 Żelazo
Część nr: 107
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44511000 Narzędzia ręczne
Część nr: 108
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42416300 Wciągniki
Część nr: 109
Część nr: 110
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31214200 Odłącznik
Część nr: 111
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31210000 Elektryczna aparatura do wyłączania lub ochrony obwodów elektrycznych
Część nr: 112
Część nr: 113
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44900000 Kamień budowlany, wapień, gips i łupek
Część nr: 114
Część nr: 115
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30197644 Papier kserograficzny
Część nr: 116
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24570000 Żywice mocznikowe w formach podstawowych
Część nr: 117
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24100000 Gazy
Część nr: 118
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44800000 Farby, lakiery i mastyksy
Część nr: 119
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33696300 Odczynniki chemiczne
Część nr: 120
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33696500 Odczynniki laboratoryjne
Część nr: 121
Część nr: 122
Część nr: 123
Część nr: 124
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34312500 Uszczelki
Część nr: 125
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV19500000 Guma i tworzywa sztuczne
Część nr: 126
Część nr: 127
Część nr: 128
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44482100 Węże gaśnicze
Część nr: 129
Część nr: 130
Część nr: 131
Część nr: 132
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV18444111 Hełmy ochronne
Część nr: 133
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44333000 Drut
Część nr: 134
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44310000 Wyroby z drutu
Część nr: 135
Część nr: 136
Część nr: 137
Część nr: 138
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44212000 Wyroby konstrukcyjne i części, z wyjątkiem budynków z gotowych elementów
Część nr: 139
Część nr: 140
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44111000 Materiały budowlane
Część nr: 141
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42100000 Maszyny do wytwarzania i wykorzystywania mocy mechanicznej
Część nr: 142
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42120000 Pompy i sprężarki
Część nr: 143
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42124000 Części pomp, sprężarek, generatorów mocy lub silników
Część nr: 144
Część nr: 145
Część nr: 146
Część nr: 147
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42900000 Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia
Część nr: 148
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42952000 Części wirówek
Część nr: 149
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42955000 Części maszyn filtrujących
Część nr: 150
Część nr: 151
Część nr: 152
Część nr: 153
42419000 Części urządzeń podnośnikowych i przeładunkowych
Część nr: 154
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42522100 Części wentylatorów
Część nr: 155
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42676000 Części narzędzi ręcznych
Część nr: 156
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42677000 Części narzędzi pneumatycznych
Część nr: 157
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42652000 Ręczne narzędzia elektromechaniczne
Część nr: 158
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43812000 Piły
Część nr: 159
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42651000 Pneumatyczne narzędzia ręczne
Część nr: 160
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42650000 Pneumatyczne lub silnikowe narzędzia ręczne
Część nr: 161
Część nr: 162
Część nr: 163
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42630000 Obrabiarki do obróbki metali
Część nr: 164
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43613100 Części maszyn do cięcia węgla
Część nr: 165
Część nr: 166
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43136000 Urządzenia wiertnicze
43611000 Części maszyn odwiertowych
Część nr: 167
Część nr: 168
Część nr: 169
Część nr: 170
Część nr: 171
Część nr: 172
Część nr: 173
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30125100 Wkłady barwiące
Część nr: 174
Część nr: 175
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30190000 Różny sprzęt i artykuły biurowe
Część nr: 176
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31161000 Części silników elektrycznych i prądnic
Część nr: 177
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31230000 Części aparatury do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej
Część nr: 178
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31200000 Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej
Część nr: 179
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34630000 Części lokomotyw kolejowych lub tramwajowych, lub taboru kolejowego; urządzenia do sterowania ruchem kolejowym
Część nr: 180
Część nr: 181
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31213100 Rozdzielnie
Część nr: 182
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31500000 Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
Część nr: 183
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31510000 Żarówki elektryczne
Część nr: 184
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31530000 Części lamp i sprzętu oświetleniowego
Część nr: 185
Część nr: 186
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31620000 Dźwiękowa i wizualna aparatura sygnalizacyjna
Część nr: 187
Część nr: 188
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31700000 Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne
Część nr: 189
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30237110 Interfejsy sieciowe
Część nr: 190
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV32550000 Sprzęt telefoniczny
Część nr: 191
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV38431100 Aparatura do wykrywania gazów
Część nr: 192
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV38341300 Przyrządy do mierzenia wielkości elektrycznych
Część nr: 193
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV18522000 Zegarki na rękę
Część nr: 194
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34631000 Części lokomotyw lub taboru kolejowego
Część nr: 195
Część nr: 196
Część nr: 197
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42131150 Zawory hydrantowe
II.2.1)Nazwa:Część nr: 198
Część nr: 199
Część nr: 200
Część nr: 201
Część nr: 202
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV18420000 Dodatki odzieżowe
Część nr: 203
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV39560000 Różne wyroby włókiennicze
Część nr: 204
Część nr: 205
Część nr: 206
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV19710000 Kauczuk syntetyczny
Część nr: 207
II.2.1)Nazwa:Część nr: 208
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV39514100 Ręczniki
Część nr: 209
Część nr: 210
Część nr: 211
Część nr: 212
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV38120000 Przyrządy meteorologiczne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 213
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44111500 Izolatory i osprzęt izolujący
Część nr: 214
II.2.1)Nazwa:Część nr: 215
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34312700 Gumowe pasy napędowe
II.2.1)Nazwa:Część nr: 216
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31300000 Drut i kabel izolowany
Część nr: 217
Część nr: 218
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV19510000 Produkty z gumy
33682000 Płyty gumowe
39532000 Maty
Część nr: 219
Część nr: 220
Część nr: 221
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24961000 Płyny chłodnicze
Część nr: 222
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV38423100 Ciśnieniomierze
Część nr: 223
Część nr: 224
Część nr: 225
Część nr: 226
Część nr: 227
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV32351000 Akcesoria do sprzętu dźwiękowego i wideo
Część nr: 228
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44167000 Różny osprzęt do przewodów
31224800 Zestawy przyłączeniowe do kabli
Część nr: 229
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31430000 Akumulatory elektryczne
Część nr: 230
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42164000 Układy pomocnicze do kotłów grzewczych
Część nr: 231
Część nr: 232
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV38410000 Przyrządy pomiarowe
Część nr: 233
Część nr: 234
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV38300000 Przyrządy do pomiaru
Część nr: 235
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44160000 Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy
Część nr: 236
Część nr: 237
Część nr: 238
Część nr: 239
Część nr: 240
Część nr: 241
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44191000 Różne drewniane materiały budowlane
Część nr: 242
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV32581100 Kabel do transmisji danych