II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696000 Reagentien und Kontrastmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Pirkimo objektas yra skaidomas į 16 pirkimo objekto dalių.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Reagentų komplektas Nr. 1
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696000 Reagentien und Kontrastmittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma Eur be PVM:
1 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 1 minimali suma – 1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 247 933,88 Eur be PVM;
Reagentų komplektas Nr. 2
Los-Nr.: 2
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma - 2 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 2 minimali suma – 1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 165 289,26 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 3
Los-Nr.: 3
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma Eur be PVM - 3 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 3 minimali suma – 1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 826 446,28 Eur be PVM;
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma Eur be PVM - 4 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr.4 minimali suma –1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 165 289,26 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 5
Los-Nr.: 5
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma Eur be PVM -
5 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 5 minimali suma –1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 165 289,26 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 6
Los-Nr.: 6
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma - 6 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 6 minimali suma 1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 413 223,14 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 7
Los-Nr.: 7
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma - 7 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 7 minimali suma –1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 165 289,26 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 8
Los-Nr.: 8
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų - 8 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 8 minimali suma –1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 413 223,14 Eur be PVM;
Reagentų komplektas Nr. 9
Los-Nr.: 9
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų - 9 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 9 minimali suma - 1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 247 933,88 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 10
Los-Nr.: 10
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma - 10 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 10 minimali suma - 1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 1 983 471,07 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 11
Los-Nr.: 11
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma - 11 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 11 minimali suma - 1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 826 446,28 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 12
Los-Nr.: 12
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma - 12 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 12 minimali suma - 1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 1 983 471,07 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 13
Los-Nr.: 13
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma -
13 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 13 minimali suma – 1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 165 289,26 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 14
Los-Nr.: 14
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma - 14 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 14 minimali suma –1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 165 289,26 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 15
Los-Nr.: 15
15 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 15 minimali suma – 1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 247 933,88 Eur be PVM.
Reagentų komplektas Nr. 16
Los-Nr.: 16
numatyta pasirašyti preliminariosios sutarties minimali ir maksimali lėšų suma - 16 pirkimo objekto dalis: Reagentų komplektas Nr. 16 minimali suma – 1 000,00 Eur be PVM, o maksimali - 247 933,88 Eur be PVM.
Mums džiugu pranešti, kad 2024-01-29 (data orientacinė, dar bus patvirtinta) pradės veikti nauja TED portalo versija. Norite sužinoti, kokių naujų funkcijų, patobulinimų ir kt. parengėme naudotojams? Kviečiame susipažinti su mūsų straipsniu ir sužinoti daugiau apie naujus svarbiausius pasikeitimus ir funkcijas.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Reagentų pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
33696000 Reagentai ir kontrastiniai preparatai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Pirkimo dalies Nr.: 2
Pirkimo dalies Nr.: 3
Reagentų komplektas Nr.4
Pirkimo dalies Nr.: 4
Pirkimo dalies Nr.: 5
Pirkimo dalies Nr.: 6
Pirkimo dalies Nr.: 7
Pirkimo dalies Nr.: 8
Pirkimo dalies Nr.: 9
Pirkimo dalies Nr.: 10
Pirkimo dalies Nr.: 11
Pirkimo dalies Nr.: 12
Pirkimo dalies Nr.: 13
Pirkimo dalies Nr.: 14
Pirkimo dalies Nr.: 15
Pirkimo dalies Nr.: 16