2. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w języku polskim.
5. Informacja o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji oraz opis sposobu przygotowania ofert zostały zawarte w rozdziale XII i XIII SWZ.