Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ReactEU-98-KV_Síťové zabezpečení a síťová infrastruktura
II.1.2)CPV-Code Hauptteil32420000 Netzausrüstung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky zařízení a služeb pro síťové zabezpečení a síťovou infrastrukturu.
Dále součástí předmětu plnění jsou dále služby spočívající v podpoře provozu po předání řešení do provozu - tj. servisní zabezpečení podpory provozu.