II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu – 40 zadań częściowych.
Referenznummer der Bekanntmachung: AZ-P.2021.19
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Zamówienie zostało podzielone na 40 zadań zg. z pkt 3.2 SWZ.
2. Informacje dotyczące wykonania przedmiotu zamówienia:
1) Oferowany przedmiot zamówienia (dot. wyrobów medycznych) musi być dopuszczony do obrotu na terenie RP i posiadać Deklaracje Zgodności oraz spełniać wymagania odpowiednich norm i przepisów, a w szczególności określonych w:
- Ustawie z 20.05.2010r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 175),
- Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z 05.11.2010r. w sprawie sposobu kwalifikacji wyrobów medycznych (Dz. U. z 2010r. Nr 215, poz. 1416),
- Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z 17.02.2016r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur zgodności wyrobów
medycznych (Dz. U. z 2016r. poz. 211),
- Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z 22.09.2010r. w sprawie wzoru znaku CE (Dz. U. z 2010r. nr 186, poz. 1252 z późn. zm.),
- Dyrektywie 2007/47/EC z 21.09.2007r. zmieniającej Dyrektywę 93/42/EWG z 14.04.1993r. - dotyczącej wyrobów medycznych.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa podstawowego sprzętu medycznego jednorazowego użytku
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
33141200 Katheter
33141642 Dränzubehör
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dostawa podstawowego sprzętu medycznego jednorazowego użytku - wg załącznika nr 2/1 do SWZ
Dostawa przyrządów do przetoczeń, kraników, filtrów
Los-Nr.: 2
Dostawa przyrządów do przetoczeń, kraników, filtrów – wg załącznika nr 2/2 do SWZ
Dostawa testów do Helicobacter pylori
Los-Nr.: 3
33124130 Diagnostische Ausstattung
Dostawa testów do Helicobacter pylori - wg załącznika nr 2/3 do SWZ
Dostawa rękawic chirurgicznych
Los-Nr.: 4
33141420 Operationshandschuhe
Dostawa rękawic chirurgicznych - wg załącznika nr 2/4 do SWZ
Dostawa rękawic diagnostycznych
Los-Nr.: 5
Dostawa rękawic diagnostycznych – wg załącznika nr 2/5 do SWZ
Dostawa rękawic wyciąganych za mankiet i sekcyjnych
Los-Nr.: 6
Dostawa rękawic wyciąganych za mankiet i sekcyjnych – wg załącznika nr 2/6 do SWZ
Dostawa zestawów i sprzętu ortopedycznego
Los-Nr.: 7
Dostawa zestawów i sprzętu ortopedycznego - wg załącznika nr 2/7 do SWZ
Dostawa końcówek do noża harmonicznego
Los-Nr.: 8
Dostawa końcówek do noża harmonicznego – wg załącznika nr 2/8 do SWZ
Dostawa sprzętu do urostomii
Los-Nr.: 9
Dostawa sprzętu do urostomii – wg załącznika nr 2/9 do SWZ
Dostawa sprzętu urologicznego
Los-Nr.: 10
Dostawa sprzętu urologicznego – wg załącznika nr 2/10 do SWZ
Dostawa tubek do drenażu jamy bębenkowej ucha
Los-Nr.: 11
Dostawa tubek do drenażu jamy bębenkowej ucha - wg załącznika nr 2/11 do SWZ
Dostawa elektrod do EKG dla noworodków
Los-Nr.: 12
31711140 Elektroden
Dostawa elektrod do EKG dla noworodków – wg załącznika nr 2/12 do SWZ
Dostawa strzykawek i igieł
Los-Nr.: 13
33141220 Kanülen
33141310 Spritzen
33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Dostawa strzykawek i igieł – wg załącznika nr 2/13 do SWZ
Los-Nr.: 14
Dostawa strzykawek i igieł – wg załącznika nr 2/14 do SWZ
Dostawa układów oddechowych noworodkowych
Los-Nr.: 15
Dostawa układów oddechowych noworodkowych – wg załącznika nr 2/15 do SWZ
Dostawa akcesoriów do ssaków
Los-Nr.: 16
Dostawa akcesoriów do ssaków - wg załącznika nr 2/16 do SWZ
Dostawa elektrod mono- i bipolarnych
Los-Nr.: 17
Dostawa elektrod mono- i bipolarnych – wg załącznika nr 2/17 do SWZ
Dostawa jednorazowego sprzętu bezpiecznego
Los-Nr.: 18
Dostawa jednorazowego sprzętu bezpiecznego – wg załącznika nr 2/18 do SWZ
Dostawa sprzętu jednorazowego
Los-Nr.: 19
Dostawa sprzętu jednorazowego - wg załącznika nr 2/19 do SWZ
Dostawa obwodów krążenia pozaustrojowego
Los-Nr.: 20
Dostawa obwodów krążenia pozaustrojowego – wg załącznika nr 2/20 do SWZ
Dostawa cewników czasowych do dializ
Los-Nr.: 21
Dostawa cewników czasowych do dializ – wg załącznika nr 2/21 do SWZ
Dostawa sprzętu do odsysania i drenażu
Los-Nr.: 22
33141640 Dränvorrichtungen
Dostawa sprzętu do odsysania i drenażu – wg załącznika nr 2/22 do SWZ
Dostawa sprzętu jednorazowego anestezjologicznego
Los-Nr.: 23
Dostawa sprzętu jednorazowego anestezjologicznego - wg załącznika nr 2/23 do SWZ
Dostawa sprzętu jednorazowego anestezjologicznego i drenów
Los-Nr.: 24
Dostawa sprzętu jednorazowego anestezjologicznego i drenów – wg załącznika nr 2/24 do SWZ
Dostawa sprzętu jednorazowego do żywienia
Los-Nr.: 25
Dostawa sprzętu jednorazowego do żywienia – wg załącznika nr 2/25 do SWZ
Dostawa sprzętu j. uż. ogólnodiagnostycznego
Los-Nr.: 26
Dostawa sprzętu j. uż. ogólnodiagnostycznego – wg załącznika nr 2/26 do SWZ
Dostawa narzędzi laparoskopowych jednorazowych
Los-Nr.: 27
Dostawa narzędzi laparoskopowych jednorazowych - wg załącznika nr 2/27 do SWZ
Dostawa jednorazowych materiałów zużywalnych do diatermii KLS Martin
Los-Nr.: 28
Dostawa jednorazowych materiałów zużywalnych do diatermii KLS Martin – wg załącznika nr 2/28 do SWZ
Dostawa drobnego sprzętu jednorazowego
Los-Nr.: 29
Dostawa drobnego sprzętu jednorazowego – wg załącznika nr 2/29 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 30
Dostawa ostrzy – wg załącznika nr 2/30 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 31
Dostawa masek i czepków – wg załącznika nr 2/31 do SWZ
Dostawa ostrzy bezpiecznych i trzonków
Los-Nr.: 32
Dostawa ostrzy bezpiecznych i trzonków – wg załącznika nr 2/32 do SWZ
Dostawa drobnego sprzętu medycznego
Los-Nr.: 33
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38412000 Thermometer
38423100 Manometer
Dostawa drobnego sprzętu medycznego – wg załącznika nr 2/33 do SWZ
Dostawa niesterylnego sprzętu j. uż.
Los-Nr.: 34
Dostawa niesterylnego sprzętu j. uż. – wg załącznika nr 2/34 do SWZ
Dostawa misek, basenów i kaczek do maceratora Greenpol Quattro
Los-Nr.: 35
Dostawa misek, basenów i kaczek do maceratora Greenpol Quattro – wg załącznika nr 2/35 do SWZ
Dostawa koca do ogrzewania pacjenta
Los-Nr.: 36
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Dostawa koca do ogrzewania pacjenta – wg załącznika nr 2/36 do SWZ
Dostawa kołderek grzewczych
Los-Nr.: 37
Dostawa kołderek grzewczych – wg załącznika nr 2/37 do SWZ
Dostawa masek FFP2 i FFP3
Los-Nr.: 38
Dostawa masek FFP2 i FFP3 – wg załącznika nr 2/38 do SWZ
Dostawa środków do higieny pacjenta
Los-Nr.: 39
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33700000 Körperpflegeprodukte
Dostawa środków do higieny pacjenta – wg załącznika nr 2/39 do SWZ
Dostawa papierów rejestracyjnych, elektrod, żeli, szkiełek
Los-Nr.: 40
Dostawa papierów rejestracyjnych, elektrod, żeli, szkiełek – wg załącznika nr 2/40 do SWZ